Zavřít reklamu
  • Přihlášení do hudební knihovny #1396

    Dobrý den, Mám problém s příhlášením do hudební knihovny přes iTunes. Donedávna to šlo v pohodě, teď jsem si chtěl dát písničky do telefonu (iPhone 7 128GB) a už mi to nejde. Hledal jsem návody, dával aktualizace na kde co, resetoval iCloud, přeinstaloval a znovu instaloval iTunes, nastavoval synchronizaci přes WiFi, povoloval hudbu v nastavení telefonu atd. atd... Písničky šli přidat z hudební knihovny přes pravý "přidat do zařízení", to pak nešlo, ale šlo to nějákým způsobem přes playlisty. Potom nešlo ani to a musel jsem v nějáké záložce přes pravý přidat hudbu na iCloud, odkud jsem hudbu ručně v mobilu stahoval. Teď nejde ani jedno, přitom heslo zadávám dobře, ale vždycky mě vyskočí tohle. Nemáte někdo tušení, jak se k zařízení, potažmo k hudební knihovně přihlásit? Případně jestli na to je nějáká webová stránka, kde se dočtu, co s tím? Návody v iTunes ani na google něják nepomáhají, strávil jsem nad tím asi 10 hodin a stále nevím, kde dělám chybu. Když to šlo jednou, musí to jít znovu. Děkuji za rady. [attachment=0]icloud.jpg[/attachment]

Odpověď na: Přihlášení do hudební knihovny

celý text

.