Zavřít reklamu
 • iMovie #53895

  Ahoj, vytvářel jsem v aplikaci iMovie filmy. Byl jsme s n ívelmi spokojen. Ještě před 14 dny film uložil s příponou mp4. Předevčírem jsem vytvářel další film, ale ten už se ukládá s příponou .mov. Hodinu jsem to dneska řešil s podporou. Výsledek je rada, abych si film někde převedl na mp4 sám. Jo našel jsem program ve Windows.
  Ale PROČ změnïli to co fungovalo hned a v pohodě?
  Myslím, že znám odpověď v iPadu nabízejí vedle iMovie placený program pro tvorbu filmů Final Cut Pro. A tam si připonu pro uložení projektu zvolím jakou potřebuji. Jsem z toho naštvanej a otrávenej.

  iMovie #53897

  Nesouvisí to náhodou nějak s tím, v jakém formátu materiál do střihového SW naimportujete? Jinak MOV je samozřejmě lepší když pracujete s Apple ekosystémem.

  Na převod jsem používal aplikaci HandBreak a mohu doporučit.

  FinalCut je docela fajn SW, ale hold na MacOS stojí kolem 7000,- ale mohu doporučit pokud děláte jen nějaká malá videa. Pro větší projekty bych volil jiné (dražší aplikace).

  iMovie #53898

  Použil jsem to samé jako vždy před tím fotky v jpg. Jednoduchá práce a skvělý výsledek ... ale najednou jiná připona. Tichá změna systému? Fér by bylo, kdybych si na konci projektu mohl příponu vybrat podle toho co s tím bude dál. Mimochodem na podpoře Applu se mému dotazu divili a řekli, že to není možné, aby to najednou bylo s jinou příponou, když to před tím bylo v mp4. Dlouze jsme zkoušeli a hledali, kde se to dá nastavit, ale nic jsme nenašli. Tak mi doporučili třetí stranu pro převod. HandBreak zkusím, děkuji za tip a odpověď.

Odpověď na: iMovie

celý text

.