Zavřít reklamu
  • Rozbočovač #49312

    Ahoj, poradil by mi někdo jaký rozbočovač koupit na Ipad 12,9, 2020? Potřebovala bych aby měl 2x USB a 1x USB-C. Cenově okolo tisícovky.

    Rozbočovač #49316

    A plus 1 USB-C k napajeni hubu a ipadu 😉
    Holka, jen na baterku ti ten hub fungovat nebude.

    Ale ze jsem tak smely, k cemu toliko portu???

    Rozbočovač #49320

    Tak jedno Usb na externí disk a druhý na foťák. Usb-C na nabíjení tabletu 😊

    Rozbočovač #49332

    Veru, tak v fotak bude v pohode, ale externi disk bez pridavneho napajeni nerozjedes ani kdyby to bylo SSD…

    A uprimne, pokud takto uvazujes, mela by jsi se prvne zamyslet nad svym workflow, protoze tohle by ani na Hrade nevymysleli…

    Rozbočovač #49341

    Tak díky za radu. Opravdu mi hodně pomohla...

    Rozbočovač #49344

    ahojky, na "usměváčka" se vykašlete, jen moralizuje, třeba Vám pomůže toto

    https://www.iwant.cz/HyperDrive-4v1-USB-C-Hub-iPad-Pro-2018-2020-vesmirne-sedy-p56074

    Rozbočovač #49348

    Jake moralizovani Mirku?
    Sam pripojuji staricke zrcadlo pres lightning to USB a vazne mi unika logika mit jeste k tomu najednou pripojeny usb kabelem externi disk.

    Jedine zeby Verca chtela z iPadu udelat nahradu Macu/PC na praci s fotkama 😁 coz je taky trochu mimo…

    Rozbočovač #49350

    Ano, chci si přetáhnout fotky z foťáku na externí disk, nevím co je na tom špatného?

    Rozbočovač #49352

    Mirku díky.
    Na tenhle jsem se taky koukala. Mám vybraný tento : CONNECT IT CHU-8010-AN USB-C 5v1
    Na noťase jsem měla Hama usb 2.0 hub. Přemýšlela jsem i o redukci, jestli by mi nestačila.

    Rozbočovač #49353

    Otázka je, zda ten HUB bude vůbec s iPadem spolupracovat, jelikož sám výrobce uvádí "Kompatibilní s operačními systémy Windows XP/Vista/7/8/10/ a Mac OS X (funkce produktu, které nejsou podporovány Mac OS X, nemusí fungovat správně)" https://www.connectit.cz/produkty/huby-a-switche/connect-it-usb-c-hub,-externi,-antracitovy-(1) 😉

    Rozbočovač #49354

    Nic na tom neni spatneho, jen takova drobnost, ze nez postahujes vetsi mnozstvi fotek z fotaku (doufam ze to neni MTP/PTP zarizeni) pomoci iPadu na externi disk, tak klidne i 100x vymenis kartu za jinou prazdnou…
    A to uplne ignoruji ten zcela logicky krok v podobe nechani externiho disku doma u pocitace v siti a vyuziti iCloud Photos.

    Rozbočovač #49357

    : ) píše:
    Jake moralizovani Mirku?

    Sam pripojuji staricke zrcadlo pres lightning to USB a vazne mi unika logika mit jeste k tomu najednou pripojeny usb kabelem externi disk.

    Jedine zeby Verca chtela z iPadu udelat nahradu Macu/PC na praci s fotkama 😁 coz je taky trochu mimo…

    ... no, nevšiml jsem si, že bys Veronice navrhnul nějaké zařízení, které chce, jen "moralizuješ", jak to má podle tebe správně dělat a jak to doteď i do budoucna hodlá dělat "hrozně špatně". A to teda sorry, ale to je opravdu špětně od tebe.
    Btw. doporučovat v dnešní době někomu iCloud Photos, je poněkud úsměvné, tedy podle méhop názoru. Všechno co máš v cloudu nemáš pod svojí kontrolou a podléhá to veřejné kontrole. Takže asi tak.
    Ale nechci to tady plevelit, co kdybychom toho nechali a soustředili se na opravdovou pomoc tázající.

    Rozbočovač #49359

    Nedávám fotky na disk Google nebo iCloud...
    Dávám si je na disk, takhle je to pro mě přehledný.

    Rozbočovač #49366

    Mirek píše:

    : ) píše:

    Jake moralizovani Mirku?

    Sam pripojuji staricke zrcadlo pres lightning to USB a vazne mi unika logika mit jeste k tomu najednou pripojeny usb kabelem externi disk.

    Jedine zeby Verca chtela z iPadu udelat nahradu Macu/PC na praci s fotkama 😁 coz je taky trochu mimo…

    ... no, nevšiml jsem si, že bys Veronice navrhnul nějaké zařízení, které chce, jen "moralizuješ", jak to má podle tebe správně dělat a jak to doteď i do budoucna hodlá dělat "hrozně špatně". A to teda sorry, ale to je opravdu špětně od tebe.

    Btw. doporučovat v dnešní době někomu iCloud Photos, je poněkud úsměvné, tedy podle méhop názoru. Všechno co máš v cloudu nemáš pod svojí kontrolou a podléhá to veřejné kontrole. Takže asi tak.

    Ale nechci to tady plevelit, co kdybychom toho nechali a soustředili se na opravdovou pomoc tázající.

    Tak ted jsi se strelil do obou vlastnich nohou 😀
    Takze, podle tveho nazoru je v dnesni dobe pouzivani iCloud Photos ponekud usmevne, ale pouzivani samotneho chytreho telefonu je v pohode. Reknu ti tajemstvi, to ze mas fyzicky telefon v ruce, neznamena ze ho mas pod svou kontrolou 🙂
    Cerstvy priklad viz ted BB a vypnute servery. A historie, zvlaste ceska ukazuje ze ani nemusis mit zaple data a operator ti z telefonu udela tezitko na stul. Psal se rok 2000 a par tisicovek telefonu po cele CR najednou bez site 🙂 Proc? Protoze je operatori odmitli skrze EMAI prihlasovat do siti.

    Takze pokud mas problem s iCloud Photos, tak asi bude potreba zahodit jakykoliv chytry telefon a vratit se k pevne, analogove lince a modlit se at ti nikdo nepretrishne kabel 🙂

    A na zaver, stale plati ze napad Veroniky tahat fotky ze zrcadla na disk skrze iPad je blbost par excelance 🙂
    Ona na to prijde sama jakmile to posilani/stahovani pusti 😀 ale uz se zpetne neprizna k prvni a zaroven posledni zkusenosti 😀
    PS.: Taham fotky na iPad cca 4 roky 😉

    Rozbočovač #49367

    @ 🙂 - inu, když nechápeš rozdíl mezi rizikem ukládání svých fotek na jakýkoli cloud, nejen iCloud, a rizikem zamezení přístupu telefonu do sítě, není o čem diskutovat. Mít svá data pod svojí kontrolou totiž znamená, že ti do nich nekouká nikdo jiný a ani ti nikdo jiný nezabrání k nim přistupovat. A prozradím ti tajemství, nový mobil a simku koupíš za 2O dolarů, takže se nějaký operátor může jít "bodnout".
    Jen účelově rozšiřuješ svoji nesmyslnou argumentaci, když ti dojdou argumenty k původnímu tématu. Možná to jednou pochopíš.

    @ Veronika: sorry za ten flame ve tvém vláknu.

Odpověď na: Rozbočovač

celý text

.