Zavřít reklamu
  • Aktualizace 14.2 nefunkční zdraví a kondice #44304

    Zdravím,

    dnes cca v 11 hodin jsem aktualizoval ios na 14.2, (apple se2) která proběhla bez problémú (aspoň jsem sk to myslel) ještě mi to nabídlo aktualizaci watchos na 7.1 (mam watch3) ale zase to zahlasilo že neni dostatek uloziste na hodinkach tak jsem tomu nevěnoval pozornost, odpoledne jsem se teda rozhodl že ty hodinky zaktualizuju (když už ať je tedy vše aktualní) restartoval jsem je (protože to mi minule pomohlo) aktualizace se stahovala/instalovala vše v pohodě, ale mezitim jsem si všiml že v aplikaci kondice nemám poslední aktivitu co v hodinkách, říkal jsem si že to teda snad aktualizace hodinek ktera probihala vyřeší, no všechno se nainstalovalo a ve skratce aplikace zdraví a kondice nefungují, skusil jsem hodinky znova spárovat ve víře že se to spraví, no ani to nepomohlo a ke všemu navrch jsem přišel asi o skoro půl roční záznamy aktivit. když otevřu aklikaci kondice nic tam neni, kdyz otevru aplikaci zdravi v nastaveni mobil zamrzne. mobil i hodinky jsem nekolikrat aktualizoval a stale nic. mobil je z ofiko applu, hodinky z alzy. pomuze downgrade? mate nekdo podobne zkusenosti? prominte za diakritiku psal sem to na mobilu 🙂 diky za pripadne odpovedi

    Aktualizace 14.2 nefunkční zdraví a kondice #44315

    zdravim,
    edit k situaci ohledne zamrzle aplikace zdravi a kondice, dnes (v nedeli) se to samo zvpamatovalo a vsechno uz je propojene jak ma byt  🙂 dokonce se mi i zachovali udaje aktivity (uff). takze vsechno dobre 🙂 tak uz jen dva mesice a jdeme na trendy 😀

    Aktualizace 14.2 nefunkční zdraví a kondice #44317

    stalo se mi uplně to samé.. od včera mi to vůbec nic neukazuje a ještě vždy aplikace zamrzne.. tak doufám, že se mi to taky vrátí 臘

    Aktualizace 14.2 nefunkční zdraví a kondice #44921

    Lusi píše:
    stalo se mi uplně to samé.. od včera mi to vůbec nic neukazuje a ještě vždy aplikace zamrzne.. tak doufám, že se mi to taky vrátí 臘

    ahojky,tak jak to dopadlo? mw najednou prestala fungovat v mobilu kondice. nemam tam zadny zaznam uz od 9.11. dost me to teda stve! mam nwjnovejsi software jak na AW tak na Iphone.

Odpověď na: Aktualizace 14.2 nefunkční zdraví a kondice

celý text

.