Zavřít reklamu
  • Nový iphone #43018

    Dobryden , dnes zakoupeny telefon v istylu (4.8.) v nastavení telefonu vidim ze baterie byla naposled nabita 23.6. na 90% . jak je tohle u noveho telefonu mozne ? ze se nekde dva mesice pred prodejem nabijel ?

    Nový iphone #43021

    bol zabaleny nirmalne vonfolii? možno máte vystavný kus.....

    Nový iphone #43023

    Alibaa píše:
    bol zabaleny nirmalne vonfolii? možno máte vystavný kus.....

    zabaleny byl .ale to si myslim ze pro ne neni problem zabalit znova . Jde mi pouze o to jestli tohle telefon od vyroby muze ukazovat . Pokud je to vystaveny kus nebo uz byl predtim nekomu prodany je ko jedno . Ja chtel telefon novy

    Nový iphone #43024

    Jste si jisty, ze jste koupil novy a ne zanovni? Byl levnejsi, nebo mel normalni prodejni cenu? Sel bych s tim hned na pobocku.

    Nový iphone #43025

    Petr píše:

    Alibaa píše:

    bol zabaleny nirmalne vonfolii? možno máte vystavný kus.....

    zabaleny byl .ale to si myslim ze pro ne neni problem zabalit znova . Jde mi pouze o to jestli tohle telefon od vyroby muze ukazovat . Pokud je to vystaveny kus nebo uz byl predtim nekomu prodany je ko jedno . Ja chtel telefon novy

    Znovu zabalit nejde. tedy alespoň tak aby ta pruhledna folie byla po stranach prilepena. Pokud nebyla tak uz byl rozbaleny. Urcite bych reklamoval. Take se podivej v informacich na datum zaruky. Melo by souhlasit s datumem kdy jste ho poprve zapnul.

    Nový iphone #43026

    Myslím si že to ukazuje nabití při výrobě.

    Nový iphone #43030

    zanovni urcite nebyl uplne novy telefon SE cena 12999 Kc ...zaruka v telefonu sedi do 3.8. 2021 ...

Odpověď na: Nový iphone

celý text

.