Zavřít reklamu
  • ipad- odesilani videí na icloud #42235

    Ahoj. Mám na ipadu asi 5 videí, 10-40 minutové. Tato vide se nechtějí odeslat na icloud. Odesílají se již týden, je to zaseklé tak v 10%. Ipad mam plně nabitý, připojený na nabíječku a wifi, ale neodesílají se. Nutně je potřebuji dostat do pc. Logicky teda přes kabel, připojím k pc, otevřu 100DCIM a 100CLOUD, seřadím podle velikostí, nikde tam nejsou. Divné, měly by být v ipadu. Ok, podívám se na icloud.com. Tam taky nejsou. Tak ted, že to zkusím pomocí iTunes synchronizace, ta mi napíše, že musím vypnout synchronizaci s icloudem, ale ten mi říká, že nesatžené fotky budou smazány. Ted nevím které jsou nestažené, aby to nebyly ty videa, které potřebuji.

    Tak poslední variantu poslat si to přes mail nebo facebook. Ty 10 minutové se odeslaly přes mail, ty delší se nechtějí odeslat nikde - pořád se píše stahování a kolečko se nehýbe.

    Tak nevím, nejsou ani v úložišti ipadu, ani v iTunes ani v iCloudu. Jak je dostat do pc?

    v ipadu jsou stažené v plné kvalitě (je to záznam obrazovky ipadu), tam se na ně dívám dokola, tzn že v ipadu být musí. Proč je nikde nevidím?

Odpověď na: ipad- odesilani videí na icloud

celý text

.