Zavřít reklamu
  • Nedávno smazané #42223

    Zdravím,

    nevíte prosím někdo zda a případně jak lze TRVALE smazat soubory ve složce Nedávno smazané?

    Díky,

    Petr

    Nedávno smazané #42226

    Zdravím, jestli myslíš ve Fotkách, tak klepni na možost vybrat a poté se objeví možnost Smazat vše. V Souborech je to stejné.

    Nedávno smazané #42227

    Zdravím,

    děkuji za reakci. Myslel jsem v Souborech. Když otevřu složku Nedávno smazané a zvolím Vybrat → Vybrat vše → Smazat vše → Smazat, tak se po chvíli „smazané“ soubory ve složce Nedávno smazané znovu objeví.

    Nedávno smazané #42229

    Toho jsem si také poslední dobou několikrát všiml, podle mě zase nějaká chyba v operačním systému. A dělají to jak lokální soubory tak i soubory na iCloudu.

    Nedávno smazané #42231

    Zdravím,

    možná jsem problém vyřešil (zatím se mi smazané soubory znovu neobjevily). Postupoval jsem takto:

    1. otevřel jsem Soubory
    2. kliknul jsem vlevo nahoře na „tři tečky“ a dal Upravit
    3. z Umístění jsem odstranil V mém iPadu a dal Hotovo

    Soubory ze složky Nedávno smazané zmizely a po znovu připojejí V mém iPadu se zatím neobjevily.

    Nedávno smazané #42240

    ve složce "nedávno smazané" se ukládají soubory, které jste "smazal", ale protože existuje spousta lidí, kteří si to "smazání" v krátké době rozmyslí, tak mají možnost ty soubory do nějaké doby obnovit právě složce "nedávno smazané". Ze složky "nedávno smazané" se soubory autoamticky vymažou po nastavené době, standardně na i-systémech je to 30 dnů. Je to prostě takový "mezikoš", kdyby náhodou ....

Odpověď na: Nedávno smazané

celý text

.