Zavřít reklamu
  • Koupě iPad 10.2 2021 #53290

    Ahojte,

    nevím, jestli tento dotaz nebude znít hloupě po dvou letech od vydání, ale i tak mi to nedá...

    Zvažuji koupi svého prvního iPadu, který bych měla převážně na brouzdání internetem a pár aplikací. Do oka mi padl 10.2 z roku 2021, vyhovuje mi vlastně vším, co bych od iPadu chtěla, plus samozřejmě i cenovkou, jelikož nejsem typ, co by chtěl investovat tisíce eur do elektroniky.

    Mám iPhone SE 2020, který jsem kupovala hned po vydání, se stejným čipem (A13 Bionic), ale teď při zvažování koupě iPadu přemýšlím, jestli se ještě vyplatí si ho kupovat nebo už je lepší si našetřit víc peněz a jít do novějšího modelu s novějším čipem.

    Nejsem moc velký Apple expert a kromě výše zmíněného telefonu nemám s Apple produkty moc velké zkušenosti a nevím, jak dlouho jsou produkty od Apple schopné vydržet bez větších problémů...

    Děkuju moc za všechny odpovědi a tipy.

    Koupě iPad 10.2 2021 #53871

    Doporučuji se obrátit na itabletshop.cz. Skvěle Vám poradí a mají velmi výhodné ceny. Já sama jsem si zde tablet objednala a nemohu si ho vynachválit. Velmi milý přístup personálu, rychlé dodání, výhodná cena.
    Mám konkrétně tento: https://www.itabletshop.cz/apple-ipad-air-m1-2022-10-9/ a mohu opravdu vřele doporučit.
    Hezký den 🙂

Odpověď na: Koupě iPad 10.2 2021

celý text

.