Zavřít reklamu
  • iPad nejde sa sekol a uz nejde zapnut #47556

    Zdravim,
    mam problem s iPadom (Air 2) a neviem si rady. Vcera sa mi pri prehravani videa sekol, chcel som ho restartovat (sleep + home button) a odvtedy uz nejde zapnut. Odisla nejaka cas hardveru? Skusal som viackrat tvrdy restart, dal som ho na nabijacku, ci nie je vybity ale nic...
    vopred dakujem za rady

    iPad nejde sa sekol a uz nejde zapnut #47558

    Vydrz, vytahnu vesteckou kouli a hned ti zcela presne reknu v cem to neni 😂

    Ale nez ji vytahnu, nechces napsat zakladni informace, ktere se bezne v technickem dotazu sdeluji?
    Treba jestli je aktualni verze iPadOS. Nebo o jake video slo (ne, nemusis prozrazovat ze to byl snimek pro dospele), jestli “stream” z webovych stranek, nebo z pameti iPadu ci snad z NASky?

    iPad nejde sa sekol a uz nejde zapnut #47560

    🙂 píše:
    Vydrz, vytahnu vesteckou kouli a hned ti zcela presne reknu v cem to neni 😂

    Ale nez ji vytahnu, nechces napsat zakladni informace, ktere se bezne v technickem dotazu sdeluji?

    Treba jestli je aktualni verze iPadOS. Nebo o jake video slo (ne, nemusis prozrazovat ze to byl snimek pro dospele), jestli “stream” z webovych stranek, nebo z pameti iPadu ci snad z NASky?

    Ja vytiahnu vestecku gulu, aby som zistil verziu OS, tusim je tam 13, ktora presne neviem, normalne youtube video, ziadne 4k, poslednom case sa celkom zahrieval, ale to je v tomto teple bezne, viem este presne, ze bateria mala cca 37%, dufal som, ze este vydrzi (viem, ze ked je bateria znicena, moze uz pri 20% vypnut zariadenie)

    iPad nejde sa sekol a uz nejde zapnut #47566

    Tak jestli stav baterie byl 37% jakoze mysleno stav kondice, tak s nejvetsi pravdepodobnosti je baterie mrtva. V nejhorsim pripade se i nafoukla.

Odpověď na: iPad nejde sa sekol a uz nejde zapnut

celý text

.