Zavřít reklamu
  • Nefunkční iPad Pro 9.7, kvalitní servis? #44318

    Můžete někdo doporučit kvalitní servis?

    mám iPad Pro 9.7 a přestal mi fungovat.

    Ipad jsem kupoval zcela nový v září 2017. Fungoval zcela normálně, ale poslední dobou se stávalo, že při stisku v horní části uprostřed se tablet sám restartoval. Někdy se stalo, že bez ohledu na ono stisknutí v horní části displeje displej začal blikat a pak se sám restartoval. Dále pak ale opět fungoval dobře. Někdy se stalo to, že mi nešel zapnout. Pomohl až restart stiskem tlačítka se čtečkou a zapínacího tlačítka.

    Později se začly objevovat následující anomálie: Přestal přijímat originální nabíječku a originální kabel. Nopak pouze s neoriginálním kabelem a neoriginální nabíjčkou šel dobít. Sice se nabíjel pomalu, zobrazoval - nenabíjí se, ale nabíjel se. Zjistil jsem pak, že s neoriginální nabíječkou a neoriginálním kabelem micro-usb a adapterem micro usb-lightning dokonce zbrazoval symbol blesku - nabíjení. Proto jsem tento stav neřešil a zvykl si na tento nedostatek s tím, že hlavní je, že tablet funguje. Sice se nabíjel velmi pomalu ale dobil se přes noc např na 90 procent. (dřív se nabil na 90 procent myslím tak za 2 hodiny).

    Tento stav ale skončil a ted už nejde zapnout vůbec. Teď už nereaguje ani na tu neoriginální nabíječku a nejde zapnout ani tvrdým restartem ani se nerozsvítí symbol červené baterie nabíjení při zhlaslé obrazovce, prostě nic...

    Nefunkční iPad Pro 9.7, kvalitní servis? #44321

    Inu, komu není rady, tomu není pomoci. Namísto včasného zanesení do servisu, možná ještě v záruce, jste se rozhodl jej úplně zdecimovat. Ale třeba je to jen vadná baterie. Já osobně bych šel do značkového servisu kvůli diagnostice závady, zaplatil bych pár peněz za diagnostiku a pak se rozhodl, co dál, jestli hledat levnější servis na provedení opravy (pokud to teda vůbec bude opravitelné) nebo to rovnou hodit do koše nebo to prodt na náhradní díly atd.

    Nefunkční iPad Pro 9.7, kvalitní servis? #44329

    mal som tento istý problem pristarom ipade mini 1 - diganostika. v servise vadna zakladna doska

    Nefunkční iPad Pro 9.7, kvalitní servis? #44338

    Marek píše:
    Inu, komu není rady, tomu není pomoci. Namísto včasného zanesení do servisu, možná ještě v záruce, jste se rozhodl jej úplně zdecimovat. Ale třeba je to jen vadná baterie. Já osobně bych šel do značkového servisu kvůli diagnostice závady, zaplatil bych pár peněz za diagnostiku a pak se rozhodl, co dál, jestli hledat levnější servis na provedení opravy (pokud to teda vůbec bude opravitelné) nebo to rovnou hodit do koše nebo to prodt na náhradní díly atd.

    Díky za podnět, v záruce se závada neprojevila. Objevila se až po záruce.

Odpověď na: Nefunkční iPad Pro 9.7, kvalitní servis?

celý text

.