Zavřít reklamu
 • iPad 2018 zkušenosti #3037

  Zdravím, jsem vlastníkem iPhonu 7 Plus a jsem spokojen se vším. Plánuji si koupit iPad 2018, který jde pořídit za poměrně slušnou cenu. Používal bych jej především doma na surfování, na PC moc nechodím a když potřebuji něco rychle zjistit, zaplatit, kouknout a video, vše dělám na telefonu, tablet by na toto byl určitě díky větší obrazovce perfektní. Nebo i třeba v posteli večer, však to znáte . Moje otázka je, zda někdo tento iPad má a jak je spokojený. iPad Pro kupovat nechci, bohatě mi stačí tento 2018.Ještě bych před koupím omrknul na pobočce. Ale četl jsem, že tento ipad nemá prý tak kvalitní zvuk a obraz třeba pro přehrávání filmů, je to tak? Filmy bych si provozoval často, ale většinou asi stejně se sluchátky. Př tom mě napadá, že ipad má jen jack, takže sluchátka, co mám pro můj iPhone do něj asi nedám. Takže bych musel koupit nová sluchátka s jackem. Nebo co airpady bezdrátové, nějaké zkušenosti?

  iPad 2018 zkušenosti #11332

  Taky jsem se rozhodoval, jestli 2018 nebo...

  Nakonec jsem dal prednost pouzitemu Ipadu Pro 9.7" a to uz podruhe.

  Da se koupit za podobnou cenu s rocni zarukou a asi 150 cykly baterie bez znamek uzivani.
  Smart cover na pro je taky levnejsi.
  (scenar u mnoha lidi: koupil(a) jsem si ipad, rok mi lezel v supliku, podobne to je s Apple pencil, ten se da koupit za 1500)

  Pro je lehci, tenci, 4 repro, laminovany displej, vykon zhruba stejny (ma o jedno jadro navic), truetone taky neni k zahozeni...

  Sluchatka pripojit pujdou, ma jack i lightning, ale na filmy jsou lepsi bluetooth, treba Creative Sound Blaster JAM (nehrejou se v nich usi).

  Dalsi parametry v recenzich:

  https://www.notebookcheck.net/Apple-iPad-Pro-9-7-Tablet-Review.162283.0.html

  https://www.notebookcheck.net/Apple-iPad-6-2018-Tablet-Review.293746.0.html

Odpověď na: iPad 2018 zkušenosti

celý text