Zavřít reklamu
  • Zkratky se nesynchronizují #52865

    Dobrý den,
    Mám apple watch series 3 a iPhone se 2022, nedávno jsem narazil na zajímavou zkratku a chtěl ji využít i na apple watch, nikdy předtím jsem na nich zkratky nepoužil, na telefonu fungují bez problému. Zkratku jsem nastavil tak, aby se zobrazovala na hodinkách, ale nezobrazuje se, zkoušel jsem zkratky promazat i přidat jinou, na hodinkáchse zobrazují stále ty staré a ignorují jakékoli změny. Samozřejmě jsem dělal jsem obvyklé postupy typu restart, vypnout Bluetooth atd. ale nic nefungovalo. Jinak se hodinky synchronizují bez problému. Má někdo řešení, nebo zkušenost? Díky za jakoukoli radu
    (nové hodinky si kvůli tomu nekoupím:)

    Zkratky se nesynchronizují #53273

    Zkratky přestaly fungovat s novým operačním systémem.

    Zkratky se nesynchronizují #53275

    Taky me blbly zkratky na Apple Watch. Respektive se mě ani na Watch nezobrazily. Pomohl reset hodinek

    Zkratky se nesynchronizují #54296

    Mám Apple Watch 7 a iPh 11, oba toho času s posledními aktualizacemi a synchronizace zkratek je u Applu obrovský problém. Na hodinkách se nabízí zkratky, které už dávno v telefonu nemám. Pokud zkratku deaktivuju z Apple Watch, tak se zkratka stále ukazuje, ale černá bez náhledu, jen s názvem. Dále pokud chci konkrétní zkratku vybrat do zrychlených voleb (tj. vysunutí spodní nabídky) tak se nabízí jen cca 10 zkratek podle nepochopitelného řazení a ostatní zkratky se nenabízí. Ta synchronizace zkratek je jedno obrovské mínus u Apple Watch. Restarty AW nepomohly.

Odpověď na: Zkratky se nesynchronizují

celý text

.