Zavřít reklamu
  • Problém s Apple Wtach 3 #48102

    Dobrý den,
    chtěl bych poprosit o radu. Aktualizoval jsem v pátek večer úspěšně iphone SE na iOS 15, následně jsem byl vyzván k aktualizaci hodinek (AW3) na WatchOS8, která však nešla provést, protože mi to psalo, že je třeba hodinky nejdříve odpárovat. AW3 jsem odpároval, poté proběhla úspěšná instalace Watch OS8 a následně jsem hodinky zase spároval a obnovil ze zálohy. Nyní se dostáváme k mému problému. Sice se v palikaci Aktivita vše synchronizuje jak má (kroky, cvičení atd.), ale nechodí mi oznámení o odznacích... Říkám si klid, musí si to asi "sednout", takže jsem večer zazálohoval na iCloud s vírou, že ráno se chybějící odznáčky za večerejší den ukážou v Aktivitě. Neukázali... Navíc dnes ráno (neděle) vstanu, sundám AW3 z nabíječky a hodinky po mě chtěli nastavit cíle (kalorie, minuty stání a cvičení), říkám si "cože?" a koukám následně na hodinkách do sekce Ocenění v Aktivitě a všechny odznáčky mám zašedlé a vynulované... V iPhonu je v Aktivitě vše, jak má být jen mi tam chybí odznáčky za včerejší den (Série pohybové aktivity, cíl 200%, cíl 300%). Má někdo radu, jak to dát do pořádku?

    Problém s Apple Wtach 3 #50320

    Dobrý den, hodinky mi nedrží na nabíječe, co mám dělat?. Mama je dlouho nepoužívala a nevím jeslti se tedy nabijí nebo ne

Odpověď na: Problém s Apple Wtach 3

celý text

.