Zavřít reklamu
  • Apple watch aktualizace #48037

    Dobrý den,
    Včera jsem si stáhl iOS 15 na svůj iPhone 6S. Potom jsem šel do aplikace Apple watch a zjistil jsem že to po mě požaduje aktualizaci na watchOS 8. Protože mám Apple watch 3 a v nich málo místa, tak se mi nechce aktualizovat na watchOS 8, bez Aktualizace mě to však nepustí do aplikace watch. Nevíte někdo, jak to udělat abych tam mohl normálně přijít bez toho, aniž bych aktualizoval Apple watch na watchOS 8? Nechci hodinky mazat, ani si kupovat nové. Díky za rady

    Apple watch aktualizace #48045

    No u AW 3 s tím nedostatkem místa byl problém už od watchOS 7, tzn. bez promazání, respektive obnovy AW se neobejdeš.
    Ale o nic by jsi přijít neměl, AW se automaticky zálohují a moc sólo věcí tam beztak mít nebudeš.

    Apple watch aktualizace #48116

    Superman píše:
    Dobrý den,

    Včera jsem si stáhl iOS 15 na svůj iPhone 6S. Potom jsem šel do aplikace Apple watch a zjistil jsem že to po mě požaduje aktualizaci na watchOS 8. Protože mám Apple watch 3 a v nich málo místa, tak se mi nechce aktualizovat na watchOS 8, bez Aktualizace mě to však nepustí do aplikace watch. Nevíte někdo, jak to udělat abych tam mohl normálně přijít bez toho, aniž bych aktualizoval Apple watch na watchOS 8? Nechci hodinky mazat, ani si kupovat nové. Díky za rady

    Ahoj, napíšu ti moji zkušenost s AW3 (firmware tuším tam byl 7.3.3) s mým iPhone SE (1st generation iOS 15). Aktualizace watchOS 8 o velikosti 1,1 GB se překvapivě stáhla (předešlé verze od 7.3.3 výš hlásily před stažením, že na Watch je málo místa a tím to skončilo), příprava instalace také proběhla v pořádku, ale před instalací mi to napsalo, že nelze spustit instalaci, protože stará verze softwaru byla chybně naintalována nebo tak něco. Takže jsem hodinky odpároval, aktualitoval na watchOS 8, znovu spároval a obnovil ze zálohy (vše trvalo asi 6 hodin, takže před tímto krokem nejdříve uzavři kroužky a zálohuj - až poté instaluj)- po upgrade na WatchOS 8, ale mám problém - přestali mi přicházet na hodinkách ocenění a tyto odznaky logicky nejsou zapsané ani v sekci Ocenění na iPhone - navíc jsem zjistil, že na hodinkách jsou v sekci Ocenění všechny odznáčky šedivé a vyresetované, jako na začátku a vůbec nic se ani po několika dnech neděje... Jinak, ale vše funguje, jak má (kroky, kalorie, cvičení atd.), vše se zapisuje do aplikace Aktivita a Zdraví v iPhonu - jen ty odznáčky, které měli být uděleny od doby co jsem upgradoval na watchOS 8 chybí.... Někde jsem četl, že by se to mělo po pár dnech zesynchronizovat, ale moc tomu nevěřím. Smířil jsem se s tím, že předešlq data jsou nenavrátně ztracena...

    Apple watch aktualizace #48128

    Díky za info, ale už jsem ztáhnul, ukazovalo to, že je mi zbyde málo místa, ake po aktualizaci na watchOS 8 se “odemklo” dalších cca 3 GB místa

    Apple watch aktualizace #49311

    Dobrý den. Nejprve musím říct, že jsem v této oblasti celkem lajk, ale mám jeden dotaz.
    Chci spárovat Apple 11 s novými AppleWatch 6. Telefon mi po scanu hodinek napíše, že je potřeba aktualizovat na verzi OS8. Odstartuju proces, píše to kompletaci třeba 30 minut, a po ubehnuti určitě doby se aktualizace stopne a telefon hlásí “pozastaveno”. Pak nezbývá než proces stopnout a restartovat hodinky do továrního nastavení. Nechce se mi to dělat pořad dokola, tak prosím o radu, zdali tu aktualizaci tedy raději přeskočit? I tuhle variantu nejprve telefon nabízí. Pokud mate prosím někdo zkušenost nebo radu, děkuji za ni.

Odpověď na: Apple watch aktualizace

celý text

.