Zavřít reklamu
  • Nežádoucí synchronizace apple watch #40381

    Dobrý večer všem,
    mám problém se synchronizací u apple watch 3. Jsou nově zakoupené, mám je 14 dní.

    Při prvním uvedení do provozu jsem rovnou provedla aktualizaci na ios 6 a pak vše nastavila. Aktualizace proběhla ok a používám je s iphone 7, kde je také nejnovější ios.

    Tento čtvrtek se mi prvně sama od sebe večer spustila synchronizace. Bez jakéhokoliv upozornění se mi najednou zobrazilo na watch uprostřed logo apple a okolo čárky...když jsem otevřela aplikaci na iphonu, tak mi to napsalo "apple watch se synchronizují". Nechala jsem obojí vedle sebe , trvalo to do hodiny, pak to zmizelo a šlo vše používat bez problému.

    Uběhly dva dny a teď se mi stalo to samé..akorát už to trvá přes hodinu..čárky na watch se do půlky kruhu ztuční, což beru že značí v jakém bodě asi synchronizace je, ale pak najednou jakoby začla synchronizace běžet od začátku.

    Při prvním jsem měla obojí v nabíječce, to jsem dokázala pochopit, že se to stalo. Teď jsem měla iphone v tašce a watch na ruce..

    Je to normální? Co se s tím dá dělat? Když chci na iphonu z aplikace watch odejít, tak mi to napíše, že když odejdu, tak se watch dají do továrního nastavení, což zase nechci.

    Předem díky za jakoukoliv odpověď.

    Nežádoucí synchronizace apple watch #40408

    Dobrý den,
    mám ten samý problém,jen s tím rozdílem,že mám apple watch 4 a iphone 7plus.Včera první synchronizace minimálně 1,5 hodiny a dnes ráno znovu 1,45 hod.Také nevím co s tím,nepomůže ani vypnutí a zapnutí apple watch.
    Děkuji za radu

    Nežádoucí synchronizace apple watch #40443

    Tomáš píše:
    Dobrý den,

    mám ten samý problém,jen s tím rozdílem,že mám apple watch 4 a iphone 7plus.Včera první synchronizace minimálně 1,5 hodiny a dnes ráno znovu 1,45 hod.Také nevím co s tím,nepomůže ani vypnutí a zapnutí apple watch.

    Děkuji za radu

    Volala jsem na podporu a ptala se v Alze, pokud nepomuze vypnuti a zapnuti nejen watch, ale i iphonu, tak pak zkusit odparovat watch a znovu sparovat. V nejhorsim pak udelat cistou instalaci iosu na iphonu.
    Ja jsem zatim zkusila vypnout a zapnout oboji, tak uvidim. Vcera to nic nedelalo a dnes take zatim nic. Ale pro zmenu jsem vcera mela na watch stejnou dobu vyuziti jako pohotovost..to taky nebylo prijemne.

Odpověď na: Nežádoucí synchronizace apple watch

celý text

.