Zavřít reklamu
  • Nejde aktualizovat #40259

    Ahoj, nejde mi dokončit aktualizace Watch 5. Aktualizace na 6.1.1 stáhlo se 174 MB, pak se stahování pozastavilo a píše, že můžu pokračovat až po připojení k Wifi. Ip i Watch na nabíječce, Wifi i Bluetooth zapnuto, připojeno. Připojení Wifi mi normálně všude jde. Router restartovanej, aktualizace OK. Na Ip jsem obnovil nastavení sítě, telefon restartoval, zkoušel jsem i v režimu letadlo, VPN vypnuto, stále ukazuje, že můžu pokračovat až po připojení k Wifi. Už to trvá cca hodinu. Ip X, 13.3

    Nejde aktualizovat #40287

    z hodinek smazej stahnutou watchos a dej stahovat znovu. najdes to v ulozisti pres aplikaci hodinek

    Nejde aktualizovat #40668

    Lukáš píše:
    Ahoj, nejde mi dokončit aktualizace Watch 5. Aktualizace na 6.1.1 stáhlo se 174 MB, pak se stahování pozastavilo a píše, že můžu pokračovat až po připojení k Wifi. Ip i Watch na nabíječce, Wifi i Bluetooth zapnuto, připojeno. Připojení Wifi mi normálně všude jde. Router restartovanej, aktualizace OK. Na Ip jsem obnovil nastavení sítě, telefon restartoval, zkoušel jsem i v režimu letadlo, VPN vypnuto, stále ukazuje, že můžu pokračovat až po připojení k Wifi. Už to trvá cca hodinu. Ip X, 13.3

    Mám stejnej problém. Koupil jsem AW 5 a když chci aktualizovat, píše mi chybu. Pak chvíli stahuje a znovu hodí chybu. Ten postup, že mám smazat aktualizaci v hodinkách nejde, protože tam není. Je možné, že to nefunguje, protože mám na iP X betaverzi?

    Nejde aktualizovat #40671

    jedine me napada - sekundarni DNS routeru nastavit na 1.1.1.1, me se skrze to nechtel propojit imac k serveru pri net recovery.

Odpověď na: Nejde aktualizovat

celý text

.