Zavřít reklamu
 • Párování – akutalizaci nelze vyhledat #46509

  Dobrý den,

  mohl by mi, prosím, někdo poradit?

  Snažím se spárovat iPhone 8 (aktualizace iOS 14.4.2) s Apple Watch (series 4).

  Přes aplikaci na iPhonu spustím párování, vyhledám hodinky dle obrazce, následně se objeví nutnost Aktualizace softwaru "Pro tyto hodinky je dostupná aktualizace, chcete-li pokračovat v nastavování, aktualizujte je", odkud je možné pouze "Aktualizovat" nebo "Přeskočit aktualizaci a ukončit nastavení".

  Dám-li aktualizovat, po krátkém oznámení "aktivace apple watch" dojde k vyhledávání aktualizace, kde po chvíli vyskočí upozornění "Aktualizace nelze vyhledat - vyhledávání aktualizace softwaru selhalo, protože nejste připojeni k internetu" ---> začít znovu X zkusit znovu. A odtud se nemůžu hnout dál.

  Hodinky jsem již bez problému používala (před více než rokem), teď bych se k nim ráda vrátila, ale bylo vyžadováno opětovné spárování - neúspěšné. Hodinky jsem odstranila jsem z iCloudu a všeho dalšího, zkusila snad stokrát snad všechno, co jsem kde našla (vypnout/zapnout Wifi, obnovit internetové připojení, Bluetooth, nabít, vybít, zkoušet s i bez napájení, aktualizovat iphone, uvolnit volné místo atd.)

  Budu vděčná za jakoukoliv radu, děkuji !!!

  Párování – akutalizaci nelze vyhledat #46511

  Na iPhonu přejdi v aplikaci Watch na: My Watch> Obecné> Použití> Aktualizace softwaru - odstraň jakýkoli aktualizační soubor, pokud je zobrazen. Následně ukonči aplikaci Watch, restartuj obě zařízení, odpáruj a následně zase spáruj obě zařízení (viz: https://support.apple.com/en-gb/HT204568)

  Dej vědět, zda-li něco z toho pomohlo.

  Párování – akutalizaci nelze vyhledat #46517

  Děkuji moc za tip.

  Bohužel, když otevřu aplikaci Watch, momentálně umožňuje pouze Spustit párování, zobrazit Galerii ciferníků nebo Objevování. (úplně jako bych měla nové hodinky a aplikaci otevřela poprvé).
  Když zkusím jít přes Nastavení telefonu, aplikace Watch tu není v seznamu a nelze vyhledat. Zkusila jsem ji i smazat a stáhnout znovu a bez výsledku.

  Párování – akutalizaci nelze vyhledat #46519

  Pokusil bych se i o hard reset Apple Watch - stiskni a podrž boční tlačítko hodinek tak dlouho, dokud se nezobrazí jezdec "Vypnout". Dlouze tiskni " Vypnout" dokud se neobjeví možnost smazat data a nastavení. Poté potvrď smazání dat a všech nastavení. Watch by se měly dostat do stádia plné obnovy.

  Po obnovení systému nastav jazyk a region a poté spáruj s iPhone, jako obvykle.

Odpověď na: Párování – akutalizaci nelze vyhledat

celý text