Zavřít reklamu
  • Apple id #45516

    Zdravím,

    stala sa mi neprijemnost s apple id. Daval som na reklamaciu telefon a kym som bol bez telefonu pozical som si docasny od kamarata.
    Tento telefon som sparoval s novym apple id (docasnym). Neskor som kupil apple watch a tiez ich sparloval s tymto docasnym apple id.
    Reklamacia telefonu mi bola uznana a vcera mi prisiel novy telefon ktory som prihlasil na povodne apple id, ktore pouzivam roky.

    Na pozicanom telefone som spravil restore, ale zabudol som z apple id odhlasit apple watch. A ja vobec netusim aky bol prihlasovaci mail na to apple id. Poznam heslo a nepoznam mail.

    Vedeli by ste mi poradit ako postupovat?

    Dakujem

    Apple id #45520

    Nijak. Budes si muset vzpomenout email.
    Nechapu k cemu mit "docasne" apple id, kdyz muzes na "hlavnim" prihlasit vsechna sva stara i nova zarizeni.

    Apple id #45523

    koli takymto “chytrakom” som dostaval peniaze. docasne apple id. pan chcel ocikat apple...

    Apple id #45524

    Lebo ked som ten telefn dal obnovit z mojho apple id tak mi ho zaplnila 1/4 zalohy. Kedze pozicany telefon bol len 16gb. Tak mi napadlo vytvorit nove id a mat pokoj s tym ze mesiac bez zalohy vydrzim. Nevravim ze to bol najlepsi napad. Ale nechcel som si novym zariadenim nejako zmazat povodnu zalohu alebo cosi podobne.. ako vidite som “sikovny” 😂... toto boli dovody. Nechapem cim by som mal “ocikat” apple

Odpověď na: Apple id

celý text

.