Zavřít reklamu
  • AW – par otazok pred kupou #49489

    Ahojte, nikdy som nemal AW, rozmyslam ci ist do nich alebo nie, tu su moje otazky:

    • ak chcem dostavat notifikacie z iPhonu, musim mat nejako specialne sparovany iPhone a AW? Ucet iCloud bude rovnaky na oboch zariadeniach, ide mi skor o to, ako to realne funguje, AW sa pripaja na moju domacu wifi siet a cez nu sa pripoja na iPhone? Musi byt stale aktivna kombinacia Wifi + BT, napriklad ak si pojdem zabehat a v zadnom vrecku bude iPhone, musi zdielat net cez wifi hodinkam? Ci sa to vsetko robi automaticky?
    • toto ma najviac trapi, ako je to s poskrabanim skla? Su na trhu, respektive mate skusenosti, s nejakym sklom, ktore dobre drzi a ochrani hodinky pri com funkcnost bude nezmenena? Co ak omylom buchem o drevenu zarubny alebo nieco podovne, su hodne krehke? (PS: neviem si predstavit, ze by som s nimi spal, to by vyzeralo, kedze mam dreveny vrch postele)
    • ako je na tom vydrz, zase si dajme nejaky realny scenar, pojdem do hor, vzadu v rupsaku bude mobil, budu schopne prijmat notifikacie, hovory z mobilu napriklad celi den, myslim aspon 18 hodin.
    • kolko hodin dokazu samostatne merat gps, atd bez mobilu ked si pojdem zabehat?
    • mozem s nimi sparovat aj ne-appleovake sluchatka? Pocas behu pocuvam hlacne podcasty, takze nepotrebujem top kvalitu zvuku.
      Viem je to vela otazok, budem rad za kazdu odpoved. Dakujem 🙂

    AW – par otazok pred kupou #49492

    • AW se automaticky připojí na iP, je to čirá magie, žádná WIFI ti nepomůže, je k ničemu a děje se to samo
    • poškrábání neřeš, jako správný srdcař, musíš koupit nové každý rok, staré letí buď do koše, nebo za pár žbrdlíků prodáváš
    • výdrž je naprosto fantastický 1 den a něco, když ty hodinky nepoužíváš, jen je nosíš, jako hodinky, naprostá pecka a za mě, klidně by mohli vydržet jen 5 hodin, rád nabíjím všechno (hlavně přítele, toho nabíjím nejraději)
    • nekonečně, choď si s GPSkou jak chceš, nic tě nelimituje
    • AW jsou krutopřísné a geniální, jako v%se od Apple, můžeš s nimi spárovat i kozí rohy 😀
      HOWGH tatonka inčučuna, BTN!
Odpověď na: AW – par otazok pred kupou

celý text

.