Zavřít reklamu
  • Přepnutí hovoru na AW5 #40725

    Dobry den , mohl by mi prosim vas nekdo pomoci ci poradit. Mam AW5 z nemecka a chtel bych se zeptat muzu z telefonu si prepnout hovor do hodinek nebo kdyz mi nekdo vola abych nemusel stavat k telefonu a vyridit hovor jen s hodinkama. Kdyz mi nekdo vala chci prijmout hovor na hodinkach tak mi to pise hovor selhal a ukonci se a to same pokud chci volat cislo pise to hovor selhal a kdyz mi nekdo vola zvednu to na telefonu a chci to prepojit do hodinek pise mi to zase hovor selhal prosim nekoho o radu a je vubec mozno to uskutecnit? predem dekuji na odpoved

    Přepnutí hovoru na AW5 #40727

    Lukyno píše:
    Dobry den , mohl by mi prosim vas nekdo pomoci ci poradit. Mam AW5 z nemecka a chtel bych se zeptat muzu z telefonu si prepnout hovor do hodinek nebo kdyz mi nekdo vola abych nemusel stavat k telefonu a vyridit hovor jen s hodinkama. Kdyz mi nekdo vala chci prijmout hovor na hodinkach tak mi to pise hovor selhal a ukonci se a to same pokud chci volat cislo pise to hovor selhal a kdyz mi nekdo vola zvednu to na telefonu a chci to prepojit do hodinek pise mi to zase hovor selhal prosim nekoho o radu a je vubec mozno to uskutecnit? predem dekuji na odpoved

    Nevim jak jsme to udelal ale uz mi to funkuje omlouvam se za zalozeni konverzace

    Přepnutí hovoru na AW5 #40743

    A už to vážně funguje? Mám stejný problem AW4 a Apple porpdora o tomto problému ví, ale nemá řešení.....

    Přepnutí hovoru na AW5 #40744

    Projevuje se to cca v 80% pokusu volání přes AW.....

    Přepnutí hovoru na AW5 #40761

    co jsi myslim ze mi pomohlo tak jsme rucne aktualizoval jak telefon tak hodinky na nejnovejsi ios a tak jsme udal jak telefonu tak hodinek tvrdej restart a funkujeto na 100%
    zatim jsem nemel zadne poruchy

    Přepnutí hovoru na AW5 #40942

    Tak me stale ne,resi to Apple podpora,dostal jsem i nove AW a problem stale stejny,nejnovejsi ios a furt nic,techto problemu je plny googl,ale appl si nevi rady....

Odpověď na: Přepnutí hovoru na AW5

celý text

.