Zavřít reklamu
  • Apple TV jako multimediální centrum #44967

    Zdravim.
    Přemýšlím o pořízení Apple TV.
    Chtěl bych vědět, jestli se tohle zařízení dá plnhodnotně využít jako multimediální centrum a nahradit s ním os smart tv.
    Lze bez problémů přehrávat filmy a hudbu z NASu?
    Nemá to v tomhle směru nějaká omezení?
    Chci zrušit satelit a pořídit nějakou iptv, zkrátka mít jedno zařízení na všechno. Na přehrávání filmů a hudby z NASu a HBO go+ Apple music. A hlavně nějakou tu TV. Používáte to tak někdo? Vím, že tohle všechno mi bez problémů poskytne android box za 1500kč, ale přednostně bych chtěl řešení od Apple.
    Budu rád za všechny vaše odpovědi, ať to nekupuji zbytečně.
    Díky.

    Apple TV jako multimediální centrum #44982

    od te doby, co Apple nasdilel Airplay technologie vyrobcum televizi je Apple TV krabicka defakto mrtva.
    Televize ti sama ukaze pripojenou NASku v siti a muzes prehravat filmy/hudbu dle libosti. Diky Airplay zase muzes tyto veci poustet do TV i s dalsich jablecnych zarizeni.

    Pokud chces IPTV, tak tam ti Apple TV nepomuze.

    Apple TV jako multimediální centrum #44984

    altualne viuzivam apple tv ako multimedialne centrum kedze TV sa zatial nechystam kupivat novu.

    na ip tv pouzivam sledovanie tv

    na filmy a serialy z nasu zase infuse.

    prave kvoli infuse si nechavam apple tv kedze tv nema podobny prehravac a aj ked mam vykonne nas tak plex na tv sem tam nasiel nejake video ktore musel transkodovat.

    Apple TV jako multimediální centrum #44988

    Takže se dá použít infuse na filmy z nasu. Apple music a tv je jasný. HBO Go by taky mělo makat. A na tv sledovani.tv.
    Lepší tv funguje?
    Nějakej hudební přehrávač na hudbu z nasu?

    Apple TV jako multimediální centrum #44990

    Apple TV používám jako multimediální centrum, konkretně na přehrávaní filmů z NAS nebo cloudu je super Infuse
    https://apps.apple.com/cz/app/infuse-6/id1136220934?l=cs

    sám si hledá informace k nalezeným souborům, vlastně je to takové lepší Kodi pro Apple, funkční, odladěné, aktualizované.

    Apple TV jako multimediální centrum #44993

    Netflix, HBO GO, Apple TV+, Voyo, Sledovanitv.cz, NAS + Plex, niekto si sice povie ze kupim Smart TV a mam vystarano ale podpora aplikacii na Smart TV je zalostna, prejde rok dva a aplikacia nedostane update a si nahraty mozes kupovat novu tv, 2x Homepod pripojeny k Apple TV a mam domace kino

    Apple TV jako multimediální centrum #44996

    ejvn píše:
    Netflix, HBO GO, Apple TV+, Voyo, Sledovanitv.cz, NAS + Plex, niekto si sice povie ze kupim Smart TV a mam vystarano ale podpora aplikacii na Smart TV je zalostna, prejde rok dva a aplikacia nedostane update a si nahraty mozes kupovat novu tv, 2x Homepod pripojeny k Apple TV a mam domace kino

    To je přesně jeden z důvodů, proč to chci řešit přes atv. Mám ještě starou plazmu panasonic a obraz oproti dnešním tv, který svítí jak reklama v las vegas je nesrovnatelně lepší až k modelům kolem 40000.
    Nicméně jednou taky odejde a nechci spoléhat na systém v tv, který jak jsem viděl je utrpení.
    Už jsem se rozhodl a atv si koupím.
    Přesvědčila mě i aplikace infuse, která mi nahradí kodi.
    Ještě bych místo sledování.tv chtěl lepší.tv. Snad aplikaci pro atv dodělají.

Odpověď na: Apple TV jako multimediální centrum

celý text

.