Zavřít reklamu
  • Apple TV+ v prehliadači #44417

    Pri prehrávaní epizód vždy na konci vyskočí okienko s "odpočtom" po ktorm sa začne automaticky prehrávať ďaľšia časť. Na iPade / iPhone stačí prstom ťuknúť na obrazovku a okienko zmizne a človek si môže pozrieť aj titulky... Ale pri prehrávaní cez prehliadač (Firefox, Chrome) neviem nájsť spôsob ako vypnúť to okienku a dopozerať titulky... vždy skočí ďaľšia časť - dokonca aj keď epizódu posuniem o kúsok v čase ďalej tak odpočet ďalej beží...
    Celkovo mi dosť vadí, že neexistuje možnosť ako tento "next autoplay" vypnúť.

    Apple TV+ v prehliadači #44502

    a když ve Firefoxu nebo Chrome klepnete jednou do plochy obrazu, neobjeví se ta tlačítka? Třeba vlevo nahoře?

    Apple TV+ v prehliadači #44513

    Ja chcem práveže aby sa zastavil / zmizol ted odpočet po ktorom sa začne automaticky prehrávať ďalšia epizóda. Skúšal som už asi kliknúť všade na obrazovke, ale neporadilo sa mi zastaviť. Mne osobne to celkom kazí dojem, keď sa hneď na začiatku konečných titulkoch spustí ďalšia časť. Škoda že táto možnosť nejde vypnúť úplne ani na iPhone / iPade - ale tam stačí prstom ťuknúť na obrazovku a zmizne to / môžem dopozerať aj konečné titulky. Ale v prehladači na PC to zastaviť nejde - alebo neviem ako.

Odpověď na: Apple TV+ v prehliadači

celý text

.