Zavřít reklamu

Tailwind Publisher

Rozšíření s názvem Tailwind Publisher uvítají zejména ti, kteří každý den plánují příspěvky na sítě typu Pinterest nebo Instagram. Toto rozšíření vám pomůže snadno a bleskurychle naplánovat všechny potřebné příspěvky, načasovat jejich publikování, a nabídne hrstku dalších užitečných nástrojů pro vaši práci.

Rozšíření Tailwind Publisher stáhnete zde.

Popcorn

Popcorn je skvělé a velmi užitečné rozšíření pro všechny, kteří milují sledování nejrůznějších seriálů a filmů na streamovací službě Netflix. S pomocí tohoto rozšíření se budete moci kdykoliv okamžitě dozvědět, jakého hodnocení se vámi vybraný film nebo pořad na Netflixu dočkal na webu IMDb nebo Metascore. Rozšíření je bez reklam a nevyužívá žádné sledovací nástroje.

screenshot 2023-09-12 v 11.40.53

Rozšíření Popcorn stáhnete zde.

Speed Player

S pomocí rozšíření jménem Speed Player můžete kdykoliv snadno a rychle změnit rychlost přehrávání prakticky u jakéhokoliv videa na webu – ať už na YouTube, Vimeo, na Facebooku nebo kdekoliv jinde. Tvůrci rozšíření Speed Player kladou velký důraz na soukromí uživatelů, nemusíte se tedy obávat nechtěného sběru dat o stránkách, které jste navštívili.

Rozšíření Speed Player stáhnete zde.

Day One

Rozšíření Day One představuje rychlý, snadný a zábavný způsob, jak zaznamenávat každodenní momenty ve vašem životě. Day One se stane vaším virtuálním deníkem, do kterého můžete každý den zanášet různý typ obsahu, a nechat naplno projevit svou kreativitu. Při používání Day One nedochází ke sběru žádných vašich dat.

Rozšíření Day One stáhnete zde.

Dnes nejčtenější

.