Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Microsoft Office 2021 je světově nejpopulárnější kancelářský balíček. S pomocí Officu totiž můžete vytvářet, upravovat a sdílet různé dokumenty, tabulky a prezentace. Tím to ale ještě nekončí – Office 2021 zároveň nabízí funkce pro kolaboraci v reálném čase, díky čemuž můžete spolupracovat. Představte si, že na dokumentech přímo spolupracujete se svými kolegy, spolužáky či přáteli, bez ohledu na vaši lokaci, což znatelně posouvá vpřed týmovou práci. Upgradujte proto na Microsoft Office 2021 a zvyšte tím vaši produktivitu na zcela novou úroveň.

Godeal24 Spring Sale byste rozhodně neměli přehlédnout! Po omezený čas si totiž můžete přijít na doživotní licenci pro Office 2021 za pouhých 24,25 €. Zároveň se ještě nabízí originální licence Windows 10, včetně klasického Windows 10 Pro jen za 7,25 €! Nedávno navíc Panos Panay, produktový manažer společnosti Microsoft, oznámil, že nejnovější aktualizace Windows přinese integraci Open AI GPT funkcí do vyhledávače Bing, díky čemuž bude podstatně snaží využívat možnosti umělé inteligence (AI). Právě to může být důvodem pro aktualizaci na nejnovější Windows 11. Windows 11 Pro je totiž momentálně k dostání za pouhých 10,25 €, díky čemuž máte možnosti AI doslova na dosah ruky! Všechny licence jsou samozřejmě 100% originální a nemusíte se tedy obávat, že byste kupovali ilegální klíče. Díky časově omezeným nabídkám na Godeal24 si navíc můžete přijít i na další Microsoft software za zcela bezkonkurenční ceny!

Godeal24

Populární software, časově omezená nabídka! Windows a Office

Nakupte víc, ušetřete ještě více! Sáhněte po výhodných balíčcích

Posuňte svou produktivitu na zcela novou úroveň díky cenově výhodným balíčkům na Godeal24. Ušetřit můžete podstatně více, než kdybyste kupovali produkty individuálně. Lepší je sáhnout po balíčcích jako Windows OS + MS Office. Pokud tedy potřebujete upgradovat Windows nebo MS Office na jednom či více počítačích, na Godeal24 si rozhodně vyberete. MS Office 2021 je totiž k dostání již od 13,05 €/PC, což je ve srovnání s původní cenou ve výši 439,99 $ bezkonkurenční nabídka, na které ušetříte přes 90 %! Godeal24 navíc poskytuje nepřetržitou 24/7 zákaznickou podporu, která vás provede celým procesem, od nákupu, až po samotnou instalaci. S nákupem však neotálejte – jedná se o časově omezené nabídky. Pozvedněte tedy svou produktivitu s MS Office a Windows od Godeal24!

Až 50% slevy na Windows a Office! Slevový kód: SGO50

Prozkoumejte další slevy na Windows a Office zde

PC nástroje za nejlepší ceny!

Prozkoumejte další slevy na PC nástroje zde

Na Godeal24 můžete ušetřit spoustu času i peněz díky bezkonkurenčním slevám na licence od Microsoftu a dalších významných vývojářů IT softwaru jako IOBIT, Ashampoo, Disk Drill a mnoha dalších. Získejte Windows a MS Office za bezkonkurenční ceny. S Godeal24 navíc máte jistotu, že se jedná o 100% bezpečný a originální software, k němuž získáte doživotní podporu a garanci aktualizací od Microsoftu.

Užijte si proto bezstarostné nakupování v kombinaci s digitálním doručením od Godeal24, kdy vám software dorazí okamžitě prostřednictvím e-mailu, a to v řádu sekund po dokončení objednávky. Plus na portálu TrustPilot si můžete všimnout, že obchod obdržel v 98% recenzí ohodnocení v podobě „excelentní„, čemuž také vděčí své nepřetržité 24/7 expertní technické podpoře. Můžete si proto být jisti kvalitou, kterou kupujete. Nepropásněte proto tuto jedinečnou příležitost a ušetřete až 90 % na softwaru, který potřebujete pro práci či zábavu.

Godeal24 nabízí 24/7 profesionální technickou podporu a doživotní servis, díky čemuž se nemusíte obávat jakýchkoliv potíží.

Kontaktujte Godeal24: service@godeal24.com

Dnes nejčtenější

.