Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Pokud zrovna stavíte nový počítač, nebo jen uvažujete o upgradu toho staršího, Godeal24 vám dokáže parádně pomoct! V takových případech je totiž nemírně důležité nezapomínat na software, respektive na operační systém Windows, který zajišťuje bezchybný, stabilní a zabezpečený chod počítače jako takového. Oficiálně si Microsoft za licenci k Microsoft Windows 10 Pro účtuje 199,99 $, což není zrovna úplně málo. Akce Godeal24 Office Software Sales naštěstí přináší řešení, kdy si můžete přijít na originální licenci k Windows 10 Pro jen za 7,25 € a následně klidně upgradovat na aktuální Windows 11 Pro. Zároveň si můžete přijít na Office 2021 Pro za nejnižší ceny! Licence k Office 2021 vás nyní vyjde na pouhých 24,25 €. Godeal24 zároveň nejen že prodává Windows a Office, ale také další praktický software, například Ashampoo PDF Pro 3. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších PDF editorů, který si kromě úprav poradí s prohlížením, převáděním a řadou dalších operací.

Godeal24 slevy

Časově omezená nabídka! Kancelářský software za nejlepší ceny

Nakupte víc, ušetřete o to více! Windows a Office výhodněji

MS Office pro Mac

Sleva 62 % na balíčky a Office! Slevový kód: SGO62

Prozkoumejte další zlevněné balíčky zde

Sleva až 50 % na Windows! Slevový kód: SGO50

Prozkoumejte další zlevněný Windows zde

Další PC nástroje za nejlepší ceny

Prozkoumejte další zlevněné nástroje zde

Godeal24 je přeprodejcem Microsoft licencí a dalšího oblíbeného softwaru, díky čemuž si můžete přijít například na Windows či MS Office za zcela bezkonkurenční ceny, stejně tak i na nástroje od IOBIT, Ashampoo software, Disk Drill a mnoho dalších. Celkově tak můžete ušetřit klidně až 90 %! Licence jsou samozřejmě 100% originální a funkční. Godeal24 navíc zná historii každé prodávané licence, díky čemuž dokáže zajistit jejich bezchybnou funkčnost. Ostatně právě proto jsou také takzvaně doživotní – jakmile je aktivujete, budou vám fungovat už napořád. V případě softwaru od Microsoftu samozřejmě budete mít i nárok na další aktualizace.

O spolehlivosti Godeal24 navíc jasně vypovídá jeho dobrá online reputace a mnoho pozitivních recenzí na srovnávacím portálu TrustPilot, kde obdržel ohodnocení „excelentní a skvělý“ v hned 98 % recenzí. Tomu vděčí především několika výhodám, kdy si zákazníci mohou vybrat ze skutečně rozsáhlé nabídky a přijít si na originální produkty s až 90% slevami. Důležitou roli hraje i digitální doručení. Ihned po dokončení objednávky obdržíte aktivační klíč prostřednictvím e-mailu. Jedná se tak o nesmírně jednoduchý způsob, díky němuž nemusíte vůbec na nic čekat.

Godeal24 navíc nabízí nepřetržitou 24/7 profesionnální technickou podporu, která je už napořád k dispozici všem zákazníkům. Vždy se na ni proto můžete obrátit s jakýmkoliv problémem či dotazem.

Kontaktujte Godeal24: service@godeal24.com

Dnes nejčtenější

.