Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Nyní je nejlepší příležitost pro pořízení nového iPhonu! Fanoušci totiž momentálně přecházejí na nejnovější generaci iPhone 14 (Pro) a pochopitelně se tak potřebují zbavit svých starších, plně funkčních modelů. Kvůli tomu se právě u nich výrazně snížily jejich ceny! Pokud tedy nepotřebujete o nejnovější kousek a bohatě se spokojíte se starším iPhonem, pak máte tu nejlepší příležitost. Ne nadarmo se totiž říká, že i použitý iPhone je stále iPhone. Pouze je k dostání za výrazně lepší cenu.

Jestli chcete přejít na novější model, pak by vám rozhodně neměla uniknout nabídka na známém aukčním portálu Aukro. Zde totiž naleznete nepřeberné množství nejrůznějších iPhonů, které jsou k dostání v různých stavech a variantách. Přijít si tak můžete na prakticky jakýkoliv model – nehledě na to, zda hledáte vyloženě starší iPhone, nebo máte zálusk například na loňskou generaci, na kterou se dokonce ještě vztahuje záruka! Bezesporu největší výhodou Aukra jsou nízké ceny a spolehlivost. Samotná cena je totiž tlačena dolů zmiňovaným množstvím inzerátů, díky čemuž si můžete přijít na skutečně parádní, plně funkční a neopotřebované iPhony za nejvýhodnější ceny. Ty si ostatně určují sami prodávající, kteří jsou častokrát samotnými jablíčkáři, co chtějí svůj starší model předat do dalších rukou.

iPhone

Nákupu na Aukru se vůbec nemusíte obávat. Jedná se o léty prověřený aukční portál, kde můžete o zajímavé předměty „zabojovat“ ve formě tradičních aukcí, kde vítězí člověk s nejvyšším příhozem, nebo je zakoupit takzvaně napřímo. U každého prodejce navíc najdete jeho ohodnocení v podobě recenzí, případně u některých inzerátů dokonce Aukro poskytuje garanci vrácení peněz. Pořízení nového iPhonu přes Aukru se proto nyní vyplatí více než kdy dřív a byla by obrovská škoda, kdybyste tuto příležitost nevyužili.

Nabídku iPhonů na Aukro naleznete zde

Dnes nejčtenější

.