Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Jen stěží si lze představit lepší dobu pro koupi nového iPhonu, než je ta kolem uvedení jeho nové generace. Jednak totiž hodnota starších generací solidně klesne a jednak je nabídka starších modelů doslova zaplavena kousky uživatelů, kteří si chtějí udělat radost tím nejnovějším a tedy i nejlepším, co Apple po dobu následujících 12 měsíců bude nabízet. A byla by obrovská škoda, kdybyste si tuto možnost nechali utéct – tím spíš, když vám poradíme, jak ji využít. 

iphone 13 pro unboxed

Pokud zrovna po iPhonu 14 (Pro) neprahnete, ale bohatě si vystačíte se starším kouskem klidně z druhé ruky, je vynikající možností pro nákup Aukro. Na tom totiž naleznete nepřeberné množství nejrůznějších iPhonů v různých cenových úrovních, ale taktéž stavech. Není zde tedy problém sehnat jak starší, cenově dostupné modely, tak i loňské modely se stále platící zárukou, v perfektním stavu, avšak za výrazně nižší ceny, než za které je lze sehnat v klasických obchodech. Ceny prodávaných iPhonů si totiž určují samotní prodejci, kteří jsou zpravidla běžnými jablíčkáři, kteří se zkrátka jen chtějí svého starého kousku zbavit. Díky tomu tak lze na Aukru narazit na extrémně zajímavé nabídky, které je kolikrát doslova hřích nevyužít. U mnoha z nich navíc Aukro poskytuje garanci vrácení peněz, díky které se tak nemusíte nákupu vůbec bát. 

Byla by však chyba si myslet, že na Aukru seženete jen použité iPhony, byť v perfektní kondici. Problém zde totiž není ani najít iPhony nové a nikdy neaktivované, kterých se jejich majitelé zbavují například proto, že se jedná o nevhodný dárek a tak podobně. Velkým pozitivem je zde pak totéž, co u použitých iPhonů – tedy zpravidla podstatně nižší cena, než za kterou jsou iPhony nabízeny v obchodech. Zkrátka a dobře, pořízení iPhonu přes Aukro se opravdu vyplatí a nyní to platí dvojnásob.

Nabídku iPhonů na Aukro naleznete zde

Dnes nejčtenější

.