Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mám iPhone 12 Pro max a S22 ultra a ten 100 násobný zoom je dosť že brutal, to nemyslím tak že by to bola boh vie aká kvalita ale Samsung ma pri 100x zoome kvalitnejšiu fotku ako iPhone pri 12x. A to je extrémne niečo a brutálna pochvala pre Samsung

  No a na co je člověku 100x zoom? Tak pochopím, že šmírák to potřebuje, ale normální člověk fotí na momentku, takže zbytečná věc?

  Tak to se na me nezlobte, ale byl jste nekdy v prirode? Fotit zvirata? Treba i v blbe zoo?

  Úroveň mobilních fotoaparátů (hlavní širokoúhlá čočka) se dostala na tak vysokou úroveň, že je to dnes hlavně o osobních preferencích. Preferuješ kontrastnější barvy u Samsungu, díky kterým fotky vypadají lépe, nebo dáš přednost iPhonu, jehož fotky nejsou tak kontrastní, ale barvy trochu více odpovídají realitě? To už je každém.

  To jsou vzdycky tak tragicky fotky co se objevuji v techto vasich porovnani. Co z nich mame jako poznat? Autor jenom sel a bezmyslenkovite mackal spoust. Vazne si nekdo v realu foti rozvorane pole?? I ten nejvetsi laik se snazi zachytit neco hezkeho, zajimaveho ci moment okamziku. Tyhle fotky z venceni mi pripadaji, jak kdyz je poridil ten pes. Tohle si neda nikdo ani na Rajce natoz na Instagram ci do fotoknihy. Co takhle vyfotit krajinu, mesto, oblohu, interier, portret, poradne makro, pohyb, jidlo, tmu,… aby se daly porovnat barvy, detaily, svetlo, odlesky,….

  Těžko říct, Samsung má za mě ostřejší detaily jako jsou větve apod., Apple zase podle mě přirozenější barvy, ale iPhone má u některých objektů nějak přehnaný kontrast, jak ty hrudky u pole divně svítí. Je to o osobních preferencích, je na tom vidět obrovská práce sw a hw inženýrů, ať si každý koupí co se mu líbí, za mě je v tomto případě vítězem Samsung.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.