Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Choré!!! někteří lidénemají co žrát a zbohatlíci řeší pí…y. ato mám rád Apple .
  Shame on Caviar company and rich people.
  Otázka je taky proč o tom píšete? Click bait?

  Nezlobte se, ale měl jsem vaše komentáře za inteligentní, co prosím konkrétně je na tomto článku clickbait? zkuste mi to vysvětlit. Děkuju moc. A ano píšeme o tom proto, protože se to týká Applu a naše čtenáře to zajímá. Nezlobte se, ale to že je někdo bohatý opravdu nesouvisí s tím, že někdo nemá co jak říkáte žrát. Pěkný den a ať se daří.

  Jestli jsem se vás dotknul promiňte, napsal jsem jen svůj pocit, omlouvám se .

  Mě jste se nijak nedotknul, já jen čekám na vysvětlení toho pojmu clickbait. Také na vysvětlení, proč jsou bohatí lidé špatní…. pokud vynechám opravdu pár lidí, kteří ty peníze doslova našli nebo jim stříkají z pozemku vp odobě ropy, tak jsou většinou bohatí lidé ti, co zaměstnávají lidi, platí vysoké daně atd… čím je tedy bohatý člověk špatný?

  Jen vykrik nekoho, komu se v zivote moc nedari. Radeji rekne, ze bohati kradou. Nez aby si priznal, ze se malo ucil, nemel odvahu, napad a vlastne je pro nej pohodlne byt 8hodin v praci a mit kazdy mesic jistou mzdu, i kdyz nizkou. Vsadim se, ze ani Roman se nenarodil se zlatou lzickou v puse a nespadla mu firma do klina od tatika. Je proste sikovny.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.