Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  no youtube na safarai ma aj jednu prijemnu chybu, napriklad ta, ked na touchbare na macbooku sa daju pretocit reklamy aj ked umoznuje preskocit az za 5s tak ju len pretocim a idem na video..
  to pretacanie reklam uz funguje celkom dlho a daju sa takto pretocit reklamy aj na inych serveroch

  Noooo, me se zadne reklamy nezobrazuji, natoz jejich preskoceni…
  Ale to asi bude zpusobene “no more youtube ads!” a “ youtube dismiss sign-in” 😂

  Ja mám v Safari problém, že mi otvára stále okna. Väčšinou tuším aliexpress a to má vytáča. ☺️ Neviete ako tomu zabrániť? Vďaka

  V 80% svého času pracuji s Windows, kde mám Mozillu Firefox. Je to jednoduché, přehledné, vše funguje a já jsem spokojený. Tu a tam ale potřebuji něco udělat na Macu. Chápu, že bude chyba asi ve mně, ale za více než 7 let každodenního používání jsem si na MacOS nezvykl a přijde mi šíleně neintuitivní, stejně tak i Safari. Má pro mě zbytečně složité ovládání, nenabízí několik pro mě důležitých funkcí, občas má problém se zpracováním novějších formátů obrázků a přehráváním určitých formátů videa a je v mnoha ohledech hodně omezený, aby se uživatel nemohl hrabat v pokročilém nastavení. Z toho důvodu používám na prohlížení internetu na Macu výhradně Chrome, i když spokojený s ním na 100% taky nejsem..

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější