Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Konecne. Konecne poradna aktualizace ve stylu Apple.

  Neboj, ty na svého Lagdroida dostaneš tak maximálně bezpečnostní aktualizaci, takže tě nějakej smajlík opravdu nemusí trápit 😎

  Osobně používám iPhone od roku 2008 (?) a prošel jsem si všemi systémy od 1.1.3 až do současného. Přesto zůstávám nyní se svým telefonem na 13.7 a bohužel musím souhlasit.
  Která poslední aktualizace iOS přinesla něco opravdu použitelného? Připojení iCloudu ve verzi 5.x? Možná ještě iMessage v cloudu a fotky v cloudu. Jinak je to přebarvování, tlačení trangender (a poslední dobou i BLM) smajlíků a přibližování se ve zmateném ovládání směrem k Androidu.

  Tak začněme u toho „nejstaršího“ iOS12

  Aplikace Apple TV (iOS 12.3)
  AirPlay 2 a chytré televizory (iOS 12.3)
  Apple News+ (jen v USA a Kanadě; vyžaduje iOS 12.2)
  Skupinový FaceTime (jen ve vybraných oblastech, iOS 12.1.4)
  Podpora dvou SIM (iOS 12.1)
  Fotoaparát (iOS 12.1) – Portret
  Apple Music (iOS 12.1)
  Zprávy Vytvořte si osobní memoji a používejte nové animoji (iPhone X a novější)
  FaceTime Vneste do konverzace oživení…
  Čas u obrazovky
  Oznámení Díky seskupeným oznámením…

  Co z toho je to „must have“?

  Ten Apple se tak křečovitě snaží být hyperkorektní, až se mi z toho chce zvracet! Jak mě nikdy tyhle menšiny (LGBT) nebo zvrácenosti typu vousaté ženské nikdy nezajímaly a ignoroval jsem to, tak tímhle tlačením na pilu od Apple a jemu podobných firem ve mne vyvolává teď až nasranost! Ten článek, co tu nedávno byl na tohle téma mě mluvil z duše.

  Toto je obchodní model jak sviňa. Platím lidi, kteří navrhujou a vymýšlejí a vkládají vousaté baby a černochy všech i nemyslitelných pohlaví do emotikonů a na druhé straně nejsem ochoten přibalit k telefonu za 30 litrů bezdrátovou dobíječku. Liberálně demokratický marxismus v praxi. Apple, soustřeď se na práci vývoje špičkové techniky a vysmol se na tuto hnusnou propagandu. Ale to chci asi moc, že.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.