Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Rozdělování aplikaci by mělo jít i manuálně. A nebo by si měl Apple pohlídat zařazeni. Protože takto je to total chaos.

  Za to rozložení nemůže tak moc apple jako vývojář.. Ano apple to rozdělí do základních složek. Ale ve výsledku když bude aplikace na tvořivost v nástrojích (pouze příklad), tak to závisí v jaké kategorii to je od vývojáře.. To mě třeba štve, že v knihovně aplikací nevidím všechny aplikace, dokud nevyberu seznam.

  Celá knihovna aplikací je jen špatná kopie z Androidu. Dokonce i na některých Androidech je to taky celé blbě, stejně jak u Apple, ale jiní to mají většinou vyřešené funkčně, kde si můžete do detailu vše nastavit.
  Takže, co je tam „špatně“:
  1. všechno se tam děje automaticky, nic nejde nikde pořádně, vlastně VŮBEC nastavit
  2. Složky se tam nedají libovolně přejmenovávat a přesouvat na jiná místa
  3. nemůžu si v těch složkách určit ani pořadí, jaké ikony kde budou ani jaké náhledy ikony budou v tom náhledu 4 ikon
  To si myslím, že jako výčet co to neumí docela stačí. Kdyby toto Apple ještě dodělal, tak super, jinak raději volím vždy ikony na ploše a to jak na iOS, tak kdysi na Androidu. Maximálně jsem tam měl vždy 10 ploch a vše perfektně uspořádané (zas není takový problém se v 250-300 aplikacích vyznat), jak já chci a věděl jsem, kde co mám. Ale už tolik aplikací nepoužívám. Chápu, že když má pak někdo fakt hodně aplikací (třeba kolem těch 300-600), tak je knihovna dobrá, že se tam dá rychle vše vyhledat.
  Osobně jsem za nový iOS14 i tak rád, vesměs vzal Apple z Androidu kus věcí a zaimplementoval je do iOS, byť né v tak perfektní customizovatelné verzi, jak má Android, ale třeba to časem doladí a dožene.
  Ještě aby Apple zkopíroval z Androidu AOD, lepší customizaci plochy a uspořádávání ikon a bude to snad už konečně všechno, co se dá z Androidu zkopírovat. Když tedy nepočítám otevřenost systému, která je stejně většině lidí nanic, protože neví co s ní.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.