Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    nevim co ma autor za problem – konecne jednou prednadka co nebyla ve forme ultra dlouheho reklamniho brainwashingu. Typek ocividne blizko vyvoje a ne zadny marketak, vedel o cem mluvi. Jestli preferujete koukat radeji na styl ala dlouha reklama, tak to je spis smutne.

    Respektuji váš názor, ale osobně si myslím, že touto formou prezentace zasáhnou určitě méně potencionálních uživatelů, než kdyby udělali klasickou formou konference, kde by „polopatě“ řekli všechny informace. A lidé to dávali najevo v komentářích. Pan Cerny tuto prezentaci zvládl naprosto perfektně, a jak říkáte, věděl o čem mluví, to bezesporu.

    Možná to v Sony špatně komunikovali s veřejností a obecenstvo pak mělo od přednášky zbytečně nesprávná očekávání.

    Mohla by být pak ještě nějaká další přednáška, která se už zaměří na přínosy samotným hráčům a jednotlivé tituly. A taková mohla být první, a tato technická až jako druhá. To je asi pravda. Jen ten nadávající dav mi vadil.

    Ale to Jediné co ještě nikde není jsme se nedozvěděli. Jak bude konzole vypadat? Specifikace už jsou známy měsíc, jelikož jako v  případě nynější generace je hw u Sony podobný tomu u Microsoftu.

Vložte vlastní komentář

celý text