Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Obraz pohoda. Ale tv s androidem ani zadarmo ! Naštěstí tuto tv máme v kanceláři a né doma. Zapnutí tv cca 30-60s odezva systemu je rychlá asi jako vytáčecí internet. Idealni zarizeni na nervy. Rada na zaver : kup Samsung nebo cokoli jineho co nema android. Android je spatnej na telefonech natoz v tv.

  Tieto ovce milujem… som iOS užívateľ ale trepeš sračky pepíno. Mám 4 TV s Androidom a nemám najmenší problém. Pripojím naň všetko… Ntb, myš, všetky možné mobily (okrem iP), klávesnicu, sťahujem aplikácie, časté aktualizácie. Jediný problém s touto TV má iPhone :D z iPhone na tú TV nezobrazím ani fotku… Tak teraz neviem či je fail na strane Android TV (na ktorej ide všetko) alebo iOS (ktorý ako jediný nejde na TV) Prosím nerob zo seba BLBA že TV s Androidom je shit :D Alebo rob… aspoň pobavíš normálnych ľudí (ne-iSheep) :)

  TV s Androidom je fajn, každopádne ako ku každému zariadeniu s týmto systémom treba vedieť sa k nemu chovať a uvedomiť si aké operácie ho dokážu zabrzdiť. Osobne mám TV SONY a po korektnom nastavení systému má androidid TV veľké plusy. Využívam HORIZON GO, MAGIO GO, HBO Go, NETFLIX, KODI a YOUTUBE a všetko bez problémov. Žiadne reštarty, mrznutia. Samozrejme záleží aj od samotného hardvéru TV.

  Ahoj . Ja mam Sony Android TV a Samsung Tizen. Samsung je troch sviznejsi ale Android TV sa mi zda prehladnejsi a umoznuje stiahnut ovela viac apps (pre niekoho vyhoda).
  Na TCL som tiez cital negativnejsie veci – tak rozmyslam kde je problem a ci Sony je na tom stejne. Lebo sa mi to nezda az take zle. Sony startuje par sekund – rozhodne to nie su desiatky.

  Nadava jen omezenec, ktery papouskuje nesmysl, ktery mu sdelil jeden nactilety kamos, protoze to rikal jeden jůtuber…

  abc: nekomentuju dokud neotestuju. Odzkousene modely samsung 2019 i TCL 2019. Android na TCL je zasekanost sama. Samsung jede okamzite odezva na sekundy a podpora apple tv a vsech ostatnich app jen velke (rychle) plus. Cena tv je +- 2000,- stejna. Tupec by sel do TCL jen protoze byla reklama v TV a zde na inzertnim webu letemsvetemapplem.

  Je to pravd. Android v TV je naprd asi jako býval v telefonech. Ale start TV je obecně pomalejší všude a to i u prozatím nejlépe honocenému TV OS u LG. Tady je také volba rychlejších startů, ale je to vždy na úkor něčeho jiného a není to zas takový rozdíl. 60 ani 30s to ale není. TCL nemá úplně dobré zpracování obrazu a tvoří velké artefakty, ale za ty prachy je to solidní. Otřesný je příjem dálkového ovladače – hodil bych to oknem. Zlaté LG OLED jejichž paneli mají také SONY, PHILIPS, PANASONIC a další :)

  Jako TV možná dobrá. Neznám osobně tak nehodnotím, ale nějak mi čína začíná lézt krkem… teda naštěstí né doslovně :)
  Prostě nekrmte číňany, budete litovat…

Vložte vlastní komentář

celý text