Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Doufam ze opravili aplikaci Anotace. Stale se obcas ulozi fotka / obrazek bez uprav. Uz to bylo opraveno v teto verzi, ale nejak se nezadadilo. Asi tam bude vic podobnych nedodelku…

  Máme s kolegy iPhone 11 a všem padá mailová aplikace, když si chcete v nějakém programu otevřít přílohu, nemáte ten program v nabídce a jakmile zmáčknete tři tečky (Další), tak vás to hodí plochu. By mě zajímalo, jestli někdy iOS 13 bude bez chyb…

  Do konce ledna a pak jde IP11 z domu. Vyjde Samsung Note10 lite a Jabko už mi nesmí do baráku. 21000kc vyhozených za OEM systém.

  Rocco – to si moc nepomuzes! Nicmene, chapu tve rozhorceni a financi podtext logiky uvazovani a souhlasim s ni!

  Radime, uvědom si, že ne každý je zaslepenec…. mimochodem nechápeš nic, jinak bys nepsal svůj urážlivý komentář. Díky Takovým, jak jsi TY, si každý rád do Apple kopne a plivne! Díky, že děláš hezký obrázek o Apple komunitě, potažmo uživatelích.

  Chlapci, udelejte uplnou obnovu a neobnovujte ze zalohy, nove verze totiz neopravuji bug prehranim, ale opravou. Idelejte to a mate pokoj, bohuzel.

  Díky chlape, dobrá rada (konec ironie). Proto jsem odešel od Androida, abych se při každém upgrade nemusel srát z novu vše instalovat, když občas něco blblo….
  Kde je to kouzelné „Jabko prostě funguje“, vypařilo se jasi stejně rychle jako věta „Apple si drží cenu“. Jako řádně šel ten Apple do prdele.

  Mě se blbne Wi-Fi a aplikace padají . iPhone 7 a to byla čistá instalace. Chvilku to šlo a pak se to cca po týdnu začalo s…z.Tohle mě fakt nebaví.

Vložte vlastní komentář

celý text