Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Zitra je sluzba spustena a zasadni informaci o tom, jak sluzbu spusti uzivatele, co si koupili nove zarizeni nikde a maji na ni narok nikde. Tohle je docela fail od Applu.

  Jaký návod by si chtěl prosimtě? Dělá ti veliký problém si zítra rozkliknout Apple TV a aktivovat si 1 roční předplatný přes Apple ID?
  Jestli jsi neschopný uděláš tak lehký úkon, tak jsi fail ty.
  Ale jelikož jsi těžký analfabet a neumíš jít na web Applu, tak ti to sem dám.. Třeba to pak i blbec jako ty pochopí, ty faile.

  purchased a new Apple device that comes with 1 year free Apple TV+. How do I activate my 1 year Apple TV+ subscription?
  Starting November 1, you’ll be able to start your 1 year free Apple TV+ in the Apple TV app. Follow these steps:

  Turn on your new iPhone, iPad, iPod touch, Apple TV 4K or Apple TV HD, or Mac and sign in with your Apple ID.
  Open the Apple TV app on November 1 or later. Make sure your eligible device is running the latest version of iOS, iPadOS, tvOS, or macOS.
  The offer should be presented immediately after launching the app. If not, scroll down in Watch Now until the offer appears.
  Tap „Enjoy 1 Year Free.“ You might be asked to enter your Apple ID password, confirm your billing information, or add a valid payment method. You will not be charged during the 1 year free trial.

  Takže je to jasné.. akcia platí na všetky uvedené zariadenia kúpené po 10.9.2019.. som spokojný :)

  Docela mi praskla. Nesnáším, když se někdo ptá „jak udělám to a to, kde to najdu, atd.“ a neumí se sám nejdřív kouknout na net nebo si poradit sám a až pak otravovat ostatní. A věř že to není jen tady, ale nesnáším to ani u příbuzných :D

  Já jsem taky aletgickej na hloupé lidi.
  Dělám v obchodě a tam nám klienti zasílají takové dotazy, nad kterými rozum zůstává stát, kdybych to tak prožívla, tak už mi prasklo v těle všechno :)

Vložte vlastní komentář

celý text