Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Dobrý den,
  můžeme se zeptat z jakého důvodu byly tyto produkty označeny za nebezpečné? Konkrétně jaký parametr to byl? My jsme si to jakžto koncový prodejce zjistili a budeme rádi pokud to pravdivě napíšete i Vy.

  Ano produkty Swissten odebíráme od společnosti GAMACZ, tímto jste krásně ukázal, že nejste koncový zákazník. Ale člověk, který stále a opakovaně píše do každé diskuze. Chápu, že se jedná o konkurenční boj a je zbytečné žádat po Vás podložení fakty nebo vrácení se ke kauze po nějaké době s výsledky prošetřování. Těchto špinavých praktik se nehodláme účastnit a budeme rádi pokud si tuto záležitost budete řešit jinde než zde. Za nás mluví hodnocení produktů a samotného chodu eshopu swissten.eu třeba na srovnávači heureka.

  0n je cely ten Swissten jen nalesteny a hezky zabaleny cinsky prd. Pri cenach za ktere se to vozi v tom nic kloudneho a poradneho nebude. Staci si nektere veci rozdelat a clovek obcas kouka. To si to muzu zrovna objednat z Aliexpressu.
  Nejen ty nabijecky ktere jsou uvedene jako nebezpecne. I nektere 12V jsou … ale tak pri 1,5-2USD dovozu proste adekvatni

  Produkty od Swisstenu doopravdy používám již několik dlouhých měsíců a nikdy jsem s nimi neměl sebemenší problém, tedy kromě klasického kabelu bez MFi, u kterého mi občas nefunguje nabíjení iPhonu. Jinak jsem měl možnost vyzkoušet a testovat adaptéry, powerbanky, PD kabely a kupu dalšího příslušenství a pokaždé bez problému. To, že se nemusí nějaká věc povést, je naprosto běžná věc. Swisstenu se třeba nepovedlo vyrobit jeden typ adaptéru, Samsung zase do svých zařízení umisťoval baterie, které mohly začít hořet. Tak jako tak je ale zbytečné obě společnosti hanit za minulost.

  Ty, Mirmo, co máš v životě za problém?! Bez urážky!!
  Jak můžeš komparovat powerbanku Swisten All-In-One podle nějakého článku(viz tvá web.adresa), ktzerý pojednává o nabíječkách a u kterého nevíš, odkud autor čerpal a zda se nejedná o „kachnu“?!! Tzv. 4armáda má dosti velké problémy objektivně a nezávisle informovat veřejnost o čemkoliv.
  Dále, v článku jsem se nedočetl, že by byla staženy powerbanky, ale nabíječky!! Nepleť si kozu s letadlem!!
  Dále, to, že SOI stáhla v článku uvedené nabíječky, neznamená, že poverbanky, což není nabíječka, ale akumulátor čili zdroj energie, od totožné firmy jsou taktéž shit, resp. nebezpečné.
  Některým lidem by měla být zakázána jakákoliv možnost se veřejně vyjadřovat!!

  Hodne slusny :-D. By mne zajimalo jestli jste ze Swistennu nebo jej pouze tak milujete. Jako hrdinny rytir za nej bojujici.
  Pouze napsal ze osobne nema asi duveru ve znacku a napsal proc.
  Ale vas utocny komentar je mazec.

  Bud mate dost velke kuri oko, nebo naopak ve vasem pripade by to chtelo se uklidnit, dat si par dnu prochazku a pak se vratit ke komentari … nez ho clovek odklepne „mezi lidi“.

  Osobne je me to uplne jedno, at si kazdy koupi co chce, jak s levnou tak drahou veci muze mit dobrou i spatnou zkusenost, komu co vyhovuje at spokojene pouziva.

  Za mne jen, rad bych zde videl vice znacek v testech a Pepe1 promine i tak nejak „znackovejsich“ nez Swistenn. Nic proti nemu.

  Kdyby hloupost nadnášela, někteří diskutující by poletovali jak raketoplán.
  A teď k věci. Určitě jsou i jiné dobré powerbanky. Swisten je ale minimálně slušný standard. Komentovanou nabíječku mám asi rok a jediný problém s ní byl na letišti v Praze, kdy jeden mladík z ostrahy cosi řešil s velikostí a tak. Než byl poučen kolegou, že je OK. Zdá se mi hlavně super možnost bezdrátově dobíjet mobil a nemít kabel.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.