Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Tak skvělé to neni !!!!! Použivám jen tablet, bohatě mi na vše staci! (+ iphone Xs)
  Od nynějška se nejde z tabletu dostat do cloudu!!!!!!!!
  Takže me v podstatě apple bez varovani odstřihl od cloudu !!!!!!!!!

  Všem co to takto používají na Windowsech, doporučuji bez zbytečného odkladu starou verzi odinstalovat a nainstalovat si tuto novou verzi. Která je mnohem lepší, spolehlivější a hlavně je zde už vyřešen problém, kdy se pořád dokola stahoval „1 neznámý soubor“ tak dlouho, až to bylo schopné zaplnit celý disk (stahovalo se zde: c:\Users\*username*\AppData\Local\Apple Inc\iCloudDrive\Staging\).

  Tak … teď jsem to zkusil znovu….. icloud.com…. přes stranky apple.cz… pouze po spusteni moznosti “ uplna verze stranky” to nyni přesmeruji na …….” beta.icloud.com” … do dnesniho dne ani tato moznost nefungovala…. takze zrejme testuji nejakou novou beta verzi… nekolik dnu neslo vubec prihlaseni

  A vim proc je nemam ,,, presne jak piseTomasBT!

  Já ti absolutně nerozumím. Můžeš být konkrétnější a sdělit tedy, jaký máš tablet s jakým operačním systémem, že teď nemáš přístup do iCloud Drive?

  Bohužel mám firemní notebook a v té době jsem neměl na výběr. Ale souhlasím, Windows jsou asi podobný děravý a nespolehlivý horor jako Android.

  Tak znovu mam vse od applu, tyká se to vsech tabletů, ja mam ipad air2, posledni aktualizaci apple zrusili pres safari ci jakykołiv vyhledavac pristup na icloud.com! Potvzeno i podporou na infolince apple
  Netreba rozebirat… proste na icloud.com nejde se přihlasit pres tablet. Pouze v nastaveni… cloud.. je videt mnozstvi ułozenych dat!

  Ted jsem to zkusil znovu pres stranky apple.cz , prihlaseni do icloud.com, pouze po zadani “ uplna verze stranky” nyni presmeruji na “ beta.icloud.com”, tato moznost do dnesniho dne nesla! Zrejme zacinaji testovat beta verzi pro tablety , ktera nebyla predchozi dny pristupna !

  ja zase nerozumim proc pres stranky apple.cz… – na MBPro otevru Safari a rovnou napisu icloud.com – zobrazi se prihlasovaci dialog a jsem tam…

  Já nevím, ale už jsem to vzdal. Nechápu jeho „zvláštní“ myšlenkové pochody a tuto zvláštnost potvrzuje i jeho styl diskuse, kdy neumí reagovat na správné vlákno, atd. Zřejmě handicapovaný jedinec.

Vložte vlastní komentář

celý text