Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ja bych v tom chytrosti nehledal, proste dle nastaveni raniho budiku nebo vecerky, vi kdy clovek bude potrebovat plnou baterku.

  Já se budím podle AW, budík na mobilu nemám nastaven ani večerku nepoužívám. A zrovna pevný režim nabíjení nemám, prostě nabíjím když padne pod 10% přes síť nebo powerbanku.

  Kdyby to bylo chytrý, tak se to dá rozumně využít.
  Své XS přes noc nabíjím, pak 15 minut cesta do práce, zde píchnu telefon zase na kabel a mám ho tu 8 hodin než v práci ve 3 skončím. Pak musí vydržet do večera než jdu spát a zase ho píchnu na nabíječku.

  Dobrý den, stačilo by mi, kdyby se barerka nenabíjela na víc než 85% . I s tímhle v pohodě vystačím celý den. A taky aby se mobil nenabíjel když je horkej, to by spíš měl „hasit“, tedy snížit spotřebu jak to jenom jdem.

  Nabíjení neřeším, když jdu spát připojim, ráno odpojim, přes den mu dávám celkem zabrat a jediný co od něj chci aby fungoval. Kupodivu to dělá výborně, protože ví, že jinak ho vyměnim😁

  Teď vážně. Kokpil jsem si IPhone, aby mi sloužil a ne abych řešil, jestli mám nabíjet při 40ti, nebo 20hi procentech. Prostě ho drtim a nic neřešim. Po skoro dvou letech baterka drží od rána do noci. Takže doporučuju, neřešit blbosti.

  A tak to mate dobre mne po 1 roku baterka padla na 87% zivotnosti na iphone X … Prevazne nabijana cez noc ci telefon mal 10ci viac percent vzdy som ho vecer napojil a rano odpojil

  Matus mam 2,5 roku stary iphone SE a kondice 89%.. Nekdy nabijim pres den do treba 80-90% a nekdy necham i pres noc.. Nevybijim baterii pod 20 procent casto nabijim uz u 40-50 neresim to kdyz mam moznost tak to tam pichnu a vytahnu kdyz jdu od site.. Iphone x po roce 87% je dost smutne ja mel 99% kondici pred rokem pak to klesalo rychleji

  My máme doma dvě X a já mám kondici po roce pořád 100% (nechápu), syn má myslím 91% kupované ve stejný den….. Ale on furt na něm sedí a hraje… Nabíjí ho já potřebuji kabel a bezdrátově
  Takže asi taky záleží jak se zatěžuje

  Mám 6s stáří přes 3 roky, původní baterka má 85 % nabíjím dle potřeby, ale většinou to píchnu na nabíječku o půlnoci a sundám okolo sedmé ráno. Mobil vydrží celý den, jen občas, když je náročný den, musím dobíjet již zvečera. Žena má SE asi 3 roky, nabíjí tak jako ženský, kdykoli může tak to nabíjí, nikdy však na plnou kapacitu, poněvadž to bez něj nevydrží déle než půl hodiny :-) a má stále baterii 90%. Asi se dříve dělaly lepší baterie nebo na tom režimu dobíjení něco bude.

  To jak nabíjí žena je asi nejlepší řešení, mně ale tenhle způsob nevyhovuju takže nabíjím v noci. Myslím že baterky jsou furt stejné jen je třeba udělat něco co to ještě podpoří. A znám i lidi co mají pod 70%.

Vložte vlastní komentář

celý text