Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mám UE40MU6442U , neviem ktorý to je rok výroby ale asi Airplay2 nebude :(

  Dle dostupných informací na netu by to tvá televize měla umět. Jedná se o 6. sérii UHD televize. Na stránkách Samsungu je k tvé televizi nový firmware č. 1270.3 ze dne 7.5.2019. Po aktualizaci na tento firmware a aktualizaci iPhone na 12.3 bys měl službu rozchodit. Pokud to nepůjde, pak bych pro jistotu vznesl dotaz na podporu Samsung a dostupnost služby na tvé TV ověřil přímo u nich.

  Takže televize Samasung UE65NU7172, rok výroby 2018. Asi před měsícem nainstalováno pomocí USB verze firmwaru 1251. Musel jsem instalovat pomocí USB, protože televize mi aktualizaci nenabízela, i přes to, že na stránkách Samsung již byla několik dní. Včera večer z appstore, který je v televizi, jsem nainstaloval aplikaci AppleTV. Vypadá, že aplikace funguje. Ale Airplay stále nic. Přihlášení do ATV nepomohlo. Nová aktualizace k dispozici žádná, proto jsem televizi odpojil od napájení, nechal lehce vychladnout a po opětovném zapnutí Airplay funkční. Funkční zrcadlení, videa, fotky, prostě pecka. Takže těm, kterým to nefunguje, doporučuji kontrolu aktuálnosti firmware na stránkách výrobce a po „aktualizaci“ provést odpojení televize od napájení. Aspoň mě to pomohlo tak držím pěsti a Aiplayyyyy :d

  Tak tedy zrcadlení mi nabízí jak iPhone, tak MacBook. Objeví se mi 4mistny kód na obrazovce TV, ten opisu a zatím to teda pise ,, k TV se nelze připojit” .. nevím kde je problém. Snad se vyřeší.

  Myslím, že se nic samo nevyřeší. Osobně bych obě zařízení, jak televizi, tak iPhone, popřípadě MacBook restartoval (TV odpojit ze zásuvky), kdyby se chyba opakovala, provedl bych opětovnou instalaci firmware televize prostřednictvím USB (stáhneš soubor, uložíš na flashdisk, vložíš to TV, aktualizuješ..) a pokud by to nepomohlo tak obnovit TV do továrního nastavení.

  Díky, zkusím se na to podívat. Je to divné. A prosím te… lze i zrcadlit filmy z macu ? A kvalita ?

  Mac nemám, takže v podstatě ani zkušenost. Ovšem dočetl jsem se, že na MacBooku je podpora Airplay2 dostupná v macOS Mojave 10.14.5, což by měla být nová verze. Co se týká rychlosti, Airplay2 jede přes WIFI, takže si myslím, že to pojede rychlostí WIFI?

  Tak jsem zkusil resetovat, odpojit od napájení a nic. Ještě zkusit das do flashky firmware. Ale ja tam mám nejnovější aktualizaci. Tak nevím nevím no.

  A televize musí být samozřejmě připojená na stejnou Wifi/Router, jako je telefon. Což určitě máš, jinak by se ti nezobrazovala možnost připojení k TV. Pak je možné ještě zkusit vypnout a zapnout onen router, který může být též nějakým způsobem potento…

  Vůbec nic. Nechápu .. snad není problém někde v TV. Ale díky za pomoc a pokusím se to nějak vyřešit ještě přes podporu samsungu. A jaky mas model TV? Je třeba možné, ze některé modely mají ještě problém .. ale nespoléham na to haha

  LG se vyjádřilo, že to bude v první polovině letošního roku a bude nutný aktualizovat firmware. Takže si hlídej, kdy bude dostupná aktualizace televize. I když já jsem aktualizaci firmware dělal už před měsícem… Ale pokud ti to nejde, tak s největší pravděpodobností aktualizace teprve vyjde.

  Můžu poprosit o odkaz, nikde jsem nedohledal, že by uváděli, že to přinesou na loňské modely (řady UK, SK…).. Zatím jsem se dočetl jen o nových modelech 2019..

  Samsung UHD 7 Series (2018)
  Včera večer kontrola aktualizácie na TV – bez výsledku. Dnes ráno to isté.
  Všimol som si však, že ráno v Menu pribudla aplikácia Apple TV a v Nastaveniach možnosť nastaviť Airplay 2. Takže som reštartoval TV a aj mobil, potom pár klikov a všetko je zrazu funkčné. Bez akejkoľvek zjavnej aktualizácie telky.

  Na NU7192 stále nic. FW na nejnovější verzi 1252, zkoušel jsem TV restartovat. Mám čekat na vyjádření Samsungu nebo jestli to proste samo nezačne chodit, nebo je ještě něco co bych mohl udělat pro to aby to šlo.

  Tiež som kúpil tento model TV kvôli Airplay2, z podpory mi odpísali:U této série (NU7192), jakožto i u sérií NU7022, NU7092, NU7093, momentálně tyto funkce nejsou k dispozici. Aktualizace se plánují do budoucna, bohužel však nemáme k dispozici žádné konkrétní informace, kdy dojde k uvolnění těchto aktualizací.

Vložte vlastní komentář

celý text