Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    To je pecka, jak je každé IPhone ten nejmobil a obden tady pro i-ovce je nejakej návod, jak to používat, jak si nastavit tapetu, jak si přehrát hudbu, jak si nastavit vzhled, jak si zprovoznit mikrofon.. Možná by to chtělo obecný školení, jak to nekoupit..

    “Někteří uživatelé svá zařízení z nějakého nepochopitelného důvodu neradi aktualizují a právě to může být problém.” Tohle je opravdu velká hloupost. Já např. už neaktualizuji. Nejlíp to funguje s operačním systémem, který tam je při zakoupení nového přístroje. S každou další aktualizací se to jen zhoršuje. A to neplatí jen pro iOS. Výjimka byla pouze pro iOS 11, to byla taková hrůza, že aktualizace na 12 byla prospěšná. Ale k věci. Pokud koupím mobil, kde je nějaký systém a nefunguje mikrofon, okamžitě ho půjdu vrátit a nebudu zjišťovat, jestli je nebo bude k dispozici aktualizace, která snad možná závadu odstraní. :-))) Telefon byl vyroben a odzkoušen se systémem, který tam je. Pokud je chyba v softwaru, pak zřejmě proto, že někdo fungující zařízení lehkomyslně aktualizoval. :-) Mám iPhone 7 Plus, je tam iOS 10, vše funguje a ani za boha ho nebudu aktualizovat. A vím proč. :-)

    Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Mám iPhone SE 2020 a když si zapnu jakékoliv video nebo zvuk a pak ho stopnu tak když reproduktor přiložím k uchu tak slyším třeba 5 vteřin šum a chtěl bych se zeptat jestli to je normální . Předem děkuji za odpověď .

Vložte vlastní komentář

celý text