Zavřít reklamu

Apple stejně jako v předchozích letech i letos představil novou jarní kolekci řemínků pro Apple Watch. Kromě nových barev, u již stávajících řemínků jsou nyní k dispozici také zcela nové kožené řemínky, které používají vesmírné materiály a magnetickou sponu, díky které vypadají skutečně elegantně. Za mě osobně je pak favoritem letošní jarní kolekce Nike spolu s barvou hyperfialová / černá.

Kožené řemínky s moderní přeskou
Zbrusu novou řadou řemínků představují takzvané řemínky s moderní přezkou, jak je Apple označuje. Ty jsou kožené a za cenu 4290Kč je můžete zakoupit ve třech klasických barvách plus v barvě Product (RED), tedy v červené, díky které přispějete na boj proti HIV. Novinku sám Apple popisuje jako v podstatě to nejlepší, co může vaše zápěstí zažít. Kůži vyrábí malá francouzská dílny založena v roce 1803, která se specializuje na tu nejjemnější kůži na světě. To, co působí jako přeska je ve skutečnosti magnetické zapínání a z vnitřní strany je přidána také tkanina Vectran, která přispívá tuhosti a odolnosti řemínku. Jedná se o materiál, který využívá taktéž NASA.

Nike
Společnost Nike si tentokrát s Apple připravila pro jaro 2019 rovnou tři nové barvy. Pro mě osobně největším favoritem ze všech řemínků je právě nová verze Nike s označením Černá a Hyperfialová. Jedná se o skutečně velmi povedenou kombinaci barev.

Silikonové řemínky
Stejně jako každý rok i letos se silikonové řemínky Apple dočkaly nových svěžích barev. Mezi ty patří Mátová, trošku krkolomně znějící Delfínsky modrá a Papájová.

Nylonové řemínky v nových barvách
Provlékací řemínky z tkaného nylonu jsou nám sice již známé nějaký ten pátek, ovšem nyní jsou dostupné také ve čtyřech zbrusu nových barvách, které nesou označení Papájová, Mátová, Popelavě modrá a Šeříkově modrá. Ať už se rozhodnete pro kteroukoli barvu, zaplatíte 1490Kč.

Související články

Dnes nejčtenější