Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Pokud by to vypadalo takhle, tak bych ocenil zachování i původního (světlého) vzhledu. Celkem by mě zajímalo kolik lidí vůbec využívá ten tmavý režim v Mojave.

  Já ho třeba využívám. A jsem rád i když je taková možnost na některých webových stránkách, jelikož při používání zařízení pro koukání na videa, čtení, apod. mě hrozně bolí oči a je mi to hrozně nepříjemné, když tam je ten světlý background :D A na macu mám i „f lux“ pro případné rýpaly :D

  No tie ikonky su hnus to nech nechaju tie iste ,len nech daju vsetko biele do tmavej a hotovo. Ja osobne pouzivam tmavý rezim na Mojave od začiatku

  Tyjo co vsetci blaznia s tym dark mode? Co je na tom tak prelomove?

  Nic extra ale v uplnej tme aj tie ikonky dost ziaria a hlavne – pracovat dlhsie pokial tam mas vela ciernej vyrazne pomoze baterii na olede, aspon teda ked to zapnes v noci – aj ked napriklad pri surfovani je to jedno vacsina webov ma biele pozadie (mimochodom je zaujimave ze vacsina slavnych webov nema podla casu aj „night“ verziu)

  Tmavý režim dávám kde to jen jde (Office, Windows, Android, FB Messenger), neunavuje tolik oči a všechny ty přesvětlené displeje vám přes den nevypálí do mozku díru :) Takže i u Applu by to byl logický krok zvláště u OLED displejů. Světlý režim vám nikdo zabíjet nebude, nebojte.

Vložte vlastní komentář

celý text