Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ja bych chtel pozadat vazeny Apple, kdyz uz uklizi ve svem obchodiku aby byl tak laskav a refundoval mi platby za odstranene aplikace ktere uz nemuzu vyuzivat.

  Zaujímavé aplikácia šírila správy na základe ktorých ľudia organizovali protesty a bola zakázaná. To v mnohých vzbudí opačný pohľad a teda že hovorila pravdu ktorú nechcú počuť a preto ju zakázali.
  Ja len čakám kedy zákazu aplikácie SME DENNÍK N alebo PRAVDA. tie totiž šitia konšpiračné teórie o chcemickych útokoch a podrobných klamstvách. Problémom je že kým prvá somarina spôsobuje protesty. Ta druha spôsobuje vojny a smrť a to s podporov ľudí ktorí veria že to je správne.

  To mas tak, dokud Apple povede bukvice, ktera se ucastni pride pochodu a stylem mysleni jde o o tzv noveho levicaka, tak se budou mazat fake news (nebo i real news) pouze z opacne spektra.

  Zrovnatak zapomen na pravo na vyjadreni nazoru, posr.nou Pride vlajku kterou napriklad konzervativci vnimaji jako insult vuci tradicni rodine, tu ti povoli, muzes ji mit v aplikaci, jako smajlik atd…
  Zkus ale udelat appku s vlajkou KEK neboli kekistanu – fiktivni zemi, trollingu vuci SJW a neomarxistum a smazou te ihned.
  To je stejna svoboda slova jako za komousu. Tehdy bys taky uspel se sovetskou vlajkou na nastence, ale tezko s vlajkou USA. No a dneska je to zase a porad stejny, jen ted v USA vladne neomarxismus.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější