Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  A bude ta pasta tak dobrá i za 10 let? Nesoudil bych hned že to není to nej.
  Mě by zajímalo, jestli se počítač zrychlí po výměně baterie jako iPhony. Neudělal to někdo? Nenatočil to někdo? Nic jsem nenašel, asi to natočím já říkal jsem si :-D co bych měl předtím a potom udělat? Geekbench test, měřit za jak dlouho se restartuje? S adeptérem i bez…?

  Ajaj jaj, Apple má nekvalitní pastu :D To je zase blbost. Až ta čerstvá vyschne bude výsledek stejný.

  Obecne bych rekl, ze ta jeho vydrzi rozhodne vic. Pokud ma min. Arctic Silver. Popr. Thermal Grizzly Conductonaut, to je uz top kvalita. Vyrobci dneska setri kazdy dolar na vsem. Intel napr. uz par let nepaji heatspreader k jadru a misto toho je tam shit pasta. A kdyz se udelal dedid a pouzije se treba ta Conductonaut, teploty spadnou klidne o 20st. Nekdo ma primo chladic na jadru bez heatspreadu a teploty jsou jeste nizsi. Pak mit o 30st mene je sakra znat.

  TOhle resil uz i Snazy labs a rekl ze i7 v pro 15 je proste k nicemu, ten koncept chlazeni to neutehne a to tam dal tu nejdrazsi pastu a nejlpesi co existuje a dal to i do sucheho ledu. Takze ano, pastou si pomohl, ale stejne to nezebranilo kolisani vykonu a teploty u novych macu :)

  Assembly část je špatně sestříhaná a ještě puštěná reverzně. Při té rychlosti si toho všimne málokdo. Mě zaujalo, s jakou přesností a bez zaváhání jsou brány a šroubovány šroubky a zapojovány konektory do MB. To by nesvedl ani zkušený technik :-)

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.