Zavřít reklamu

Letošní rok se pomalu ale jistě blíží ke svému konci, a tak je na čase menší rekapitulace. Do App Store letos přibylo mnoho nových herních kousků, ovšem které jsou ty nejlepší? Web MacRumors vybral 10 nejlepších iOS her roku 2017. Pojďme si je společně představit.

The Binding of Isaac: Rebirth

Tato hra není rozhodně žádnou letošní novinkou. Na počítačích nebo konzolích jste ji mohli hrát od roku 2014, ovšem až letos se hra dostala i na iOS zařízení. Malý chlapec Isaaca žije se svou matkou v malém domečku. Jednou ovšem k Isaacově matce promluvil bůh (satan) a řekl jí, že má Isaac zkaženou duši a tím začíná celý příběh. Patříte-li mezi masochisty, hru si určitě pořádně užijete.

Cat Quest

Letos v srpnu jsme se dočkali očekávané 2D hry v otevřeném světě s kočkou v hlavní roli – Cat Quest. Ve hře jste kočičí hrdina, který musí zachránit svojí unesenou sestru. Aplikace přináší skvělou hratelnost a navíc rozkošnou grafiku, která jistě uchvátí každého nadšence koček. Pokud máte rádi akční hry, Cat Quest vás jistě nezklame.

Death Road to Canada

Hra Death Road to Canada je akční RPG. Smyslem hry je utéct ze Spojených států před zombie do Kanady. Po cestě musíte zastavit a bojovat se zombií, shromažďovat zásoby a nabírat nové členy do týmu. Hra končí když váš tým zemře, ovšem každá nová hra je obohacena o jiné události a tak jen tak neomrzí.

FEZ Pocket Edition

Už si snad ani nepamatuji, kdy jsem o hře FEZ slyšel poprvé. Rozhodně je to už nějaký pátek a tak když jsem se dozvěděl, že hra míří na iOS, byl jsem mile překvapen. Hra přináší úžasné pixelové ztvárnění a pokud patříte mezi milovníky různých hlavolamů a rébusů, bude se vám FEZ rozhodně zamlouvat.

Fire Emblem Heroes

Na začátku roku zavítala na platformy iOS a Android nová hra Fire Emblem Heroes a své místo v tomto žebříčku si rozhodně zaslouží. Jedná se o jednu z nejpropracovanějších mobilních her dneška a během několika dní se na App Storu stala nejziskovější aplikací. Hra nabízí hluboký RPG zážitek, který na smartphonech jen těžko někdo překoná.

Gorogoa

Gorogoa je logická hra, která celá stojí a padá na kartách a dlaždicích, které si hráč kombinuje a prozkoumává každý snímek, aby objevil spojení. U této hry se možná kvůli nejasným řešením několikrát rozčílíte, ovšem umělecká díla a skvělá hratelnost vás dokonale pohltí a zabaví.

GRID Autosport

GRID Autosport je závodní hra ve které máte jediný cíl: vybudovat si závodní kariéru. Ve hře se nachází více než 100 vozů a s multiplayerovým online režimem můžete závodit i proti skutečným hráčům. Stránka TouchArcade dokonce označila tuto hru za: „nejlepší závodní hru na smartphone”. Hra poskytuje skvělý zážitek, působivé vizuální prvky a „spoustu způsobů jak hrát“.

Reigns: Her Majesty

Myšlenka této hry je opravdu skvělá a veškerá svá rozhodnutí děláte posouváním buď vpravo nebo vlevo. Musíte vyvážit církev, lid, armádu a královskou kasu a každé vaše rozhodnutí má dopad na jednu z těchto oblastí. Pokud se vám rovnováha nepodaří udržet, končíte s kralováním a na trůn nastupuje nová královna.

Splitter Critters

Splitter Critters je logická hra, která vám doslova umožní roztrhat obrazovku, abyste dostali ztracené mimozemšťany do létajícího talíře. V libovolném místě můžete obrazovku roztrhnout a podle svých potřeb posunout. Jedná se o naprosto unikátní hru a tak byste si jí neměli nechat ujít.

The Witness

Hra The Witness rozhodně není pro každého, ovšem pokud milujete labyrinty, hádanky a vůbec rádi trápíte svůj mozek, tak je hra The Witness přímo pro vás. The Witness má dokonale navržené rébusy a pokud ve hrách nehledáte hlubší smysl, rozhodně neváhejte a vyzkoušejte ji.

iOS hry- Vojtech Vanek

Dnes nejčtenější

.