Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  “Oprava problému, který mohl bránit otevření zobrazení Dnes nebo Fotoaparátu gestem přejetí na zamknuté obrazovce”
  No neke konečně? ?
  Konečně uvidím kolik je hodin?

  Zdá se mi to,nebo u iOS 11.2 zase pro jistotu ubývá rychleji baterie?

  Michal Presley Matějka nebude to tou zimou?Já si právě vždycky až v zimě(leden/únor) kupuju novej mobil,protože už nebude dostávat takový šoky rozdílama teplot.Teď mi na 6 plus chcípá,že se to nedá ani normálně používat.

  zajímá mě u x, jestli, když se podívám na telefon, když někdo volá, jestli se stiší vyzvánění. (U bety 2 už nefungovalo. Fungovalo jen u budíku).

  Mám úplně stejný problém a bohužel ani v poslední (finální) beta verzi iOS 11.2 to stále nefunguje.

  Od kdy Apple vydává software v sobotu? ??

  Jestli to s tou vydrží baterie bude pořád špatný tak přejdu na android a je to… Nevím proč v 10.3.3 mohla být výdrž OK ale na 11 ne.Fakt mě sere to dobíjení 2x za den… Ale tak hlavně že je mobil tenkej :-)) kdyby radši pár milimetrů přidali a telefon měl o 1000mAh větší baterku.
  Jinak score v benchmarku má 11.2 o něco málo horší než 11.1.2.

  Tak já mám konečně problémy vyřešeny. Jak psaní zpráv z kontaktů, tak zamrzaní při přidávání fotky k mailu z diktafonu….konečně. Jinak mi přijde systém plynulejší, ale to jen na první pohled.

  Mám pořad 10.3.3 a bojím se přejít na 11, mám zůstat na 10 nebo přejít? Mám iPhone 5s. Děkuji.??

  Když pořád čtu o těch dalších s dalších problémech s ios… Jsem ještě šťastnější že jsem v říjnu přešel na Note 8. Byl jsem s Apple od iPhone 3G. A už nikdy více! Note šlape jako švýcarské hodinky. Perfektně rychle a bez jediné chybičky. Pokud leze iPhone už někomu na nervy, můžu jednoznačně doporučit. A to nezmiňuji naprosto perfektní funkce a vychytávky. A že jich je.

  Konecne po 2,5 mesiaci vyzera viac menej fakt dobre odladeny iOS 11 a slape tak ako si to predstavujem. I ked chybicky ma. Takto mal vyzerat iOS11 ked ho vydali

  Nechápem ani tuto situáciu.Ved pred vydaním IOS 11 bol systém testovaný testermi z celého sveta a nikto nič nehlásil že systém je zlý. Tak k čomu sú tie beta edície?

  Tak po testovaní Bezdrátové nabíjení nabíjí stejnou rychlostí jako kabel. Za 21 minut nabíjení kabel + 14% nabití a bezdrátová nabíječka +13% a navíc se telefon při bezdrátu méně hřeje – iphone 8 plus.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.