Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Takže se prostě jen využije to, že se cílové zařízení na dálku od wifi odpojí a při automatickém pokusu o znovupřipojení se přečte kód. To není žádná novinka, jen teď místo získání hesla k wifi se získává přístup do komunikace koncových zařízení ?

    Som zvedavy ci vydaju opravu pre iOS 10. Podla mna absolutne nie a poistia si tak prechod ludi na 11.
    Planoval som ostat na 10 do prvej velkej security vuln., ale ze to bude tak skoro je velka skoda.

    Já doma i v práci jedu na aruba networks, většinou poslední FW a ti už to maj dávno opravený. Pro běžného usera to může být ale problém. Ti si nechávájí i heslo do wifi od výrobce a tam už o aktualizaci nemůže být pomalu ani řeč. Neřekl bych, že to bude masovka ale na veřejných místech to může být problém

    Ach jo lidi, wi-fi přece nikdy bezpečná nebyla a nebude. Dodneška používám klasickej wep a budu ho používat i dál. Stejně bych si nikdy nezapamtoval heslo složené s písmen, pomlček, čísle a dalších znamýnek, jako to má kámoš, dycky, když k němu jedu a náhodou se mi to jeho heslo ztratí z klíčenky, třeba po restartu nebo tak, tak se připojuju na 3x:D Nehledě na to, že se samozřejmě začíná ukazovat že s náročnějšími formáty jako 4k a podobně už to ani nestačí na to streamování. Kabel je kabel a je to. Samozřejmě je super, že Apple už to opravil, wifi se tu a tam hodí.

Vložte vlastní komentář

celý text