Populární e-mailový klient Spark pro iOS i macOS přidává dvě užitečné funkce

Jeden z nejlepších e-mailových klientů pro macOS a iOS, aplikace Spark, dnes dostala významnou aktualizaci, který přináší funkce „Odeslat později“ a „Následné připomenutí“, které cílí především na profesionály, ale mohou přijít vhod i běžným uživatelům.

Funkce Odeslat později funguje přesně tak, jak její označení napovídá. E-mailovou zprávu můžete sepsat třeba okolo půlnoci, ale naplánovat ji tak, aby se ve skutečnosti sama odeslala až ráno. Díky tomu ji tak příjemce obdrží v momentě, kdy už je v práci a vyřizuje e-maily, čímž se zvyšuje pravděpodobnost, že bude právě vašemu e-mailu věnovat ihned pozornost.

Druhá funkce Následné připomenutí pak přijde vhod zejména těm, kteří denně odešlou třeba několik desítek e-mailů a následně už nezjistí, že jim na některé z nich příjemci vůbec neodepsali. Se zmiňovanou funkcí si můžete nastavit, aby vás Spark upozornil například za 2 dny, že na zprávu nebylo odpovězeno a vy tak na ni nezapomenete.

Spark je pro iOS i pro Mac ke stažení zcela zdarma a v současné době se jedná skutečně o jeden z nejlepších e-mailových klientů pro Apple platformu. Sám aplikaci využívám na obou systémech a nemohu si ji vynachválit. Verzi pro Mac si můžete stáhnout zde, aplikaci pro iOS pak zde. Využít můžete i widgety níže.

macOS

Spark - Love your email again
Spark - Love your email again

iOS

Spark by Readdle
Spark by Readdle
Developer: Readdle Inc.
Price: Free

 

|
2
Leitz

Diskuze

  Když jsme u těch klientů dokázal by mi někdo doporučit takovy klient co by zvládl:

  – Platforma Mac, iOS, windows
  – složky které se automaticky aktualizují
  – synchronizaci nastavení a hlavně složek mezi všemi zařízeními

  Děkuji

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Bazar

Fórum

 • Poslední příspěvky
  Odpovědi
  Zobrazení
  Poslední příspěvek

Leitz