Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  mne skôr príde divné ešte na tom celom, že keď si myslel že to zlyhalo, začal si utierať tvár…wtf? to akože keď sa potím abo mám mokrú tvár z iného dôvodu tak to nemusí reagovať správne….

  Dle mého názoru to byl spíše instinkt a podvědomá reakce na vzniklou situaci. Pokud to má rozeznat i člověka v čepici, tak by s potem neměl byt problem.
  A jestli jsem včera pochopil správně, tak by mělo jít o „strojové učení“, takže čím déle bude člověk používat FaceID tím lépe by mělo fungovat

  Nikde neurobil chybu..je to rovnako nespoľahlivé ako na galaxy s8 to je všetko..

  Nechci nic prudit ale toho jsem si všiml už včera , ale tyhle situace znám zcela běžně tomu se říká zákon schválnosti ale zachoval se z cela profesionálně . Otření potu jsem spíš pochopil jako malinký vtípek což se povedlo , druhý telefon reagoval dobře . ale stejně mi příjde že touch ID je rychlejší a praktičtější

  Podle mě byl telefon po resetu a apple vzdy po resetu vyzaduje vase heslo az dalsi odemknuti funguje napr. touch id

  Po resetu nebyl, to by se ukázala jiná hláška.

  řekněte mi přátele jak to vlastně funguje ? kdy si iPhone nebo iPad řekne o heslo ? iPhone používám každý den iPad méně ale u obou se mi stává že to mě chce občas heslo místo toho abych použil Touch ID u iPadu se mi to stává častěji u iPhone méně . ale proč tomu tak je , proč se zařízení samo restartuje ? u iPadu se s tím setkávám skoro často když ho pár dní nepoužiju u iPhonu se mi to stane tak možná 1x do týdne a většinou vždycky po probuzení což mě štve o to víc . Nějaké vysvětlení prosím ?

  Petře, zcela prosté, je to kvůli bezpečnosti. Nevím jak je to v aktuální verzi, ale co si pamatuju, tak passcode je vyžadován v takovýchto případech

  1) zařízení bylo zapnuto, či restartováno
  2) zařízení nebylo odemknuto více jak 48 hodin
  3) passcode nebyl k odemčení použit během posledních 156 hodin (6 a půl dne) a Touch ID nebylo použito poslední 4 hodiny
  4) zařízení bylo dálkově uzamčeno
  5) po 5 neúspěšných pokusech odemknutí s Touch ID
  6) při nastavení nového otisku prstu

  Nechci nic říkat, ale Craig nic netajil a řekl, že použije záložní model ? Já bych to tolik neřešil, skenování obrazovky nikdy nebylo a nebude dokonalý, protože je tam spousta proměnných ?

  Oficiálne vyjadrenie Apple:
  People were handling the device for stage demo ahead of time,” says a rep, “and didn’t realize Face ID was trying to authenticate their face. After failing a number of times, because they weren’t Craig, the iPhone did what it was designed to do, which was to require his passcode.” In other words, “Face ID worked as it was designed to.”

  Ne, oni hájí apple a dokazují zaujatým lidem co hledají na novém iPhonu zbytečné chyby že FaceID pracovalo dobře, že jen napoprvé potřeboval iPhone passcode protože musel nejdříve „odemknout“ FaceID kódem :D

  iPhone byl pry pred prezentaci restartovan, aby byl „cerstvy“. Nikoho ale asi nenapadlo, ze po restartu se musi nejprve zadat kod, jako u touch id. Skoda, mohlo to byt dokonale predstaveni, ale jsou to jen lide ;-)

  Myslite, ze to pujde nastavit i tak jak to je u touch ID, ze kdyz prilozim prst, tak se telefon odemkne bez zmacknuti home buttonu?
  Ze kdyz sejme tvar, tak se hned odemkne be toho abych musel prstem vlezt na plochu. Prijde mi to takove pomalejsi nez kdyz vezmu tel prilozim prst a sem v menu behem mziku.

Vložte vlastní komentář

celý text